bitza

Pro Cycling Manager 2008

Recommended Posts

A aparut noua editie a jocului de la Cyanide. Cautati in magazine, sau pe torrente :mrgreen:

Recomandat celor care practica ciclismul de tastatura. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

joc de toata jena.

Incearca sa-ti sustii afirmatia. Ca l-as incerca si eu, dar poate ma convingi sa nu o fac.

chiar daca iei jocul original, ai de-a face cu StarForce care se stie, cauzeaza probleme la hardware si iti strica unitatile optice. in al doilea rand, l-am jucat cu chiu cu vai si e groaznic. ciclistii sunt 2D pe cand spectatorii sunt 3D :?:

in plus, iti trebuie racheta spatiala ca sa te bucuri de "detaliile grafice de exceptie". iti trebuie cateva ore bune, poate chiar zile ca sa te obisnuiesti cu meniurile, controlul ciclistilor, comenzile etc.

mai vrei? :mrgreen:

Cel putin mie, mi s-a parut destul de fain dar totusi e destul de mare pentru ce stie sa faca (5 , 5 GB)! E bine ca poti ca mergi si cu biclicleta si sa fii manager -ul unei echipe ! Singura problema e calculatorul care trebuie sa fii puternic, altfel te joci un an si nu progresezi nimic! Cam atat...

Am dat şi eu de StarForce... Cum naiba ai trecut de el? Şi la Trackmania Sunrise am belea cu (cică mai nou) adware-ul StarForce şi am decuplat şi DVD-ROM-ul şi tot nu a mers, am folosit şi Alcohol şi Daemon (vreo 3-4 versiuni) şi nimic... Chiar vroiam să joc, să văd şi eu cum arată un joc legat de ciclism (defapt am mai jucat Dave Mirra's Freestyle BMX dar ăla totuşi e vechi - 2000 - şi totuşi, nu prea mă pasionează BMX-urile).

Aşa că poate mă ajutaţi şi pe mine cu păcălirea StarForce-ului că e enervant cu draci... :evil:

Am dat şi eu de StarForce... Cum naiba ai trecut de el? Şi la Trackmania Sunrise am belea cu (cică mai nou) adware-ul StarForce şi am decuplat şi DVD-ROM-ul şi tot nu a mers, am folosit şi Alcohol şi Daemon (vreo 3-4 versiuni) şi nimic... Chiar vroiam să joc, să văd şi eu cum arată un joc legat de ciclism (defapt am mai jucat Dave Mirra's Freestyle BMX dar ăla totuşi e vechi - 2000 - şi totuşi, nu prea mă pasionează BMX-urile).

Aşa că poate mă ajutaţi şi pe mine cu păcălirea StarForce-ului că e enervant cu draci... :evil:

Daca vrei , stiu un site cu un pcm 2007 piratat ( doar ca are un trojan pe el , asa ca daca ai windows xp nu il incerca , la mn cu vista nu ma deranjaza ) , pe plat e mare plictiseala , dar pe munti e interesant , pana la Vuelt ama delectez cu pcm . Ce ma enerveaza ca numai dopati castiga : Rassmusen , Ricco si Vinokourov !:mad:

a aparut pe isohunt.com Pro.Cycling.Manager.2008-RELOADED - CRACK ONLY

dar nu stiu daca functioneaza nu lam incercat.

a aparut pe isohunt.com Pro.Cycling.Manager.2008-RELOADED - CRACK ONLY

dar nu stiu daca functioneaza nu lam incercat.

Nu incercati daca nu aveti Vista ca are Trojan !!!!!

sincer eu inca am ramas la varianta cycling manager 2003 fiind si singura varianta care iti ofera un database editor(adica poti adauga in echipa ta oricand un rutier sau mai multi cu ce nume doresti si deasemenea cu valente de putere cuprinse intre 0 si 100% pentru orice tip de ciclist fie el catarator sprinter sau un bun contratimpist sau pur si simplu poti modifica ciclistilor din echipa dorita aptitudinile)desigur ca oricare alt joc mai dispune si de bug-uri insa grafica este destul de buna iar necesitatile harware sunt mici

sincer eu inca am ramas la varianta cycling manager 2003 fiind si singura varianta care iti ofera un database editor(adica poti adauga in echipa ta oricand un rutier sau mai multi cu ce nume doresti si deasemenea cu valente de putere cuprinse intre 0 si 100% pentru orice tip de ciclist fie el catarator sprinter sau un bun contratimpist sau pur si simplu poti modifica ciclistilor din echipa dorita aptitudinile)desigur ca oricare alt joc mai dispune si de bug-uri insa grafica este destul de buna iar necesitatile harware sunt mici

eu sunt la 2004 dar il poti pune pe vreun site sa il iau si eu ca poate e mai bun ? banuiesc ca e ca la 2004 pe care poti sa il muti in alt calculator fara a necesita instalare

da-mi un add pe slicky_boy_69 cu yahoo in coada,in orice caz jocul e ok si-ti poti downloada patch-ul 1,3r de pe net care rezolva anumite greseli