Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Rubyca

2013.06.09 - Maratonul Vinului - Urlați, Prahova - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

Am vazut (si claxonat scurt, amical) pe la 17:30 la intrarea Sincai in Tineretului un ciclist cu bicicleta noroita.    :)>-

Avea numar de concurs 99 de la MarVin!

Frumos arata bicicleta asa   :)

Stiu ca exista topic Te-am vazut in trafic, dar ma gandeam ca este mai probabil ca respectivul sa intre pe acest topic daca este membru al acestui forum.

catararea de la mijlocul turei mari n-as vrea s-o ratez totusi, e foarte grea si frumoasa :)

Nu cred că se împotrivește cineva dacă tu te abați de la traseu ca s-o faci ;)

Eu personal nu o sa calc la un maraton in ture niciodata, mi se pare impotriva la orice inseamna MTB si (exceptand cazul de la MARVIN de anul asta cand a fost nevoie) maratonul in ture e un semn de putoare si lene organizatorica si o bataie de joc. Si daca se poate la anu' sa nu se mai suprapuna cu 3Munti, sa se suprapuna cu orice altceva daca altfel nu se poate..

Sau 3 Munti sa nu se suprapuna cu Marvin:)

La mine functioneaza prioritatea de altitudine...

Tu esti unul dintre cei putini la care exista aceasta prioritate. Ideal ar fi ca organizatorii curselor consacrate sa se intalneasca si sa stabileasca un calendar coerent. Poate ca anul viitor se va face acest lucru.

O sa ajungem sa punem concursurile vineri la Ploiesti si sambata la Pitesti, ca sa ai timp sa ajungi duminica la Brasov :)