Rubyca

2013.08.18 - Geiger MTB Challenge - Triada MTB - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

"FERICIREA NU ESTE LA CAPATUL DRUMULUI; FERICIREA ESTE DRUMUL INSUSI.

Poate unii concurenti nu au inteles ce a insemnat Punctul de Hidratare de pe Magura. De aceea vreau sa multumesc in numele lor, acestor copii de la SOS Satul Copiilor Cisnadie, care s-au trezit dis-de-dimineata ca sa ajunga acolo, sus, si sa-i astepte pe concurenti cu energizante si apa rece de izvor. Au muncit pana a trecut si ultimul concurent, au curatat locul si apoi au coborat ca sa participe la festivitatea de premiere.

MULTUMIM Dani, Alin, Alexandru (Ali), Ilie, Adita pentru entuziasmul vostru!!!"

Sunt si copii, care cu toate ca provin din familii defavorizate, nu au o problema sa ne invete in fiecare zi ce inseamna entuziasmul si bunul simt.

Pozele de la punctul de hidratare Magura:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003613878320&sk=photos&collection_token=100003613878320%3A2305272732%3A69&set=a.359308847532908.1073741927.100003613878320&type=1

Asa e Ovidiu. Felicitari si din partea mea pentru acei copii minunati. Vreau doar sa spun ca am ajuns acolo  si cerand putin isotonic, unul din acei copii a sarit repede s-a prins de ghidon si mi-a spus :" lasa , lasa , ca iti tin eu bicicleta ". Am vazut bucuria de pe chipul sau.

Felicitari

• Upvote 1

Faptul ca nu te-ai incadrat in timp nu inseamna ca nu meriti medalia de finisher. Am facut acelasi lucru si la Brasov. Te rugam sa ne contactezi pentru a stabili cum poti intra in posesia medaliei.

Eu n-am reusit sa fac rost de discul de la Brasov. La Paltinis am facut du-te vino la race office si ori nu aveau in momentul ala ori era inchis si la Geiger nu mai erau cele de la Brasov.

Daca gasiti o medelaie de la Brasov va rog sa-mi dati de stire.

Scuze ca ma repet cu întrebarea, dar clasamentele generale pentru toată Triada s-au afisat?

@@MTBR

Contactează organizatorul și sunt sigur că te ajută.

@@muntos

NU. Când vor fi afișate o să le găsești pe site-ul competiției.

Guest anonimus

unde trebuie sa platesc?

Salutare,

Am o intrebare pentru organizatori. Pentru cei care nu au primit medaliile de la tura lunga brasov xcm, putem sa solicitam la geiger acordarea lor?

Guest
This topic is now closed to further replies.