Sign in to follow this  
keith_moon

Coburi Trekking ieftini

Recommended Posts

Şi eu folosesc acei Streetcoach menţionaţi mai sus şi pot să spun că sunt geniali. Am cumpărat doi acu vre-o doi ani, aproape trei. Am folosit de-atunci doar unul, (în idee că se strică şi-l iau pe celălalt), zilnic, iarnă vară, şi încă mai ţine.

Caută, poate mai găseşti.

Singura lor problemă sunt niturile care ţin şina de sac. Alea trebuie schimbate că cedează.

Imi cer scuze, am uitat sa spun ca momentan sunt in Anglia. Tips, la inscrierea pe Evans Cycles am primit cadou 5£. Astfel am dat pe coburi 33 lire, cu 21 mai putin decat pretul initial. Livrarea e gratuita in tot regatul. Revin cu impresii.

Eu le recomand cu placere (27,9 ron bucata)

Am doua dar doar unul il folosesc zilnic (celalalt e nou nout).

Zilnic car in el diferite lucruri.

Vara o data la 2-3 zile vede 10 -15 kg (pepeni si alte fructe si legume).

In plus, stau fara griji ca mi-l fura sau ca-l stric daca cad cu bicicleta. Acum vreo 2 ani am cazut cu bicicleta intr-un sens giratoriu si i-am facut o gaura de aproximativ 1 cm2 din cauza U-Lock-ului pe care il aveam inauntru. Ce faceam daca aveam Ortlieb?

Radule,cred ca o sa iau si eu din astea:e al naibii de greu sa car in fiecare zi (casa-job-casa) mancare,laptop si schimburi in rucsac