boGT

Parere Maryon Pro Velo - piese-accesorii-biciclete.ro

Recommended Posts

In primul rand salut.

As vrea sa stiu si eu daca a comandat cineva de la piese-accesorii-biciclete.ro, pentru ca desi sunt numai chinezarii si piese de obor preturile sunt foarte mici si ma gandeam ca nu cumva sa fie teapa sau ceva. Nu ar fi prima data cand am patit.

Sau daca e cineva din buzau si stie cumva daca exista acest magazin pe str. Haiducului, nr. 1. La nevoie dau o fuga pana in Buzau si le iau de la fata locului cateva chestii.

Buna,

ca raspuns la intrebarea ta iti pot spune ca am comandat acum ceva vreme on-line de la piese-accesorii-biciclete.ro doua roti de 26'', jante si butuci din aluminiu pe rulmenti + ceva stopuri si am fost foarte multumita, atat de calitatea produselor, cat si de calitatea livrarii (au fost foarte bine ambalate).

Eu sunt din judetul Buzau, dar locuiesc la 60 km de oras si a trebuit sa comand on-line.

PS: Merita sa incerci !

Mersi mult Denisa. Cel mai probabil o sa comand si eu cate ceva de la ei, tot online

Salutare

cred ca pot sa imi dau si eu cu parerea in cunostinta de cauza deoarece am cumparat de la MARYON de doua ori si voi mai cumpara daca voi mai avea ocazia.Calitatea pieselor este pe masura pretului.Au piese de toate calitatile.Piesele super ieftine de la MARYON nici nu se compara cu chinezariile din bazar. Atentie insa, au si toata gama SHIMANO si alte marci de super calitate.Spre exemplu, nu poti alege un schimbator de 11 lei si sa ai pretentia sa aiba calitatea unui schimbator de 45-150 lei.

RECOMAND

M-am uitat pe site, am pierdut aiurea timpul. N-am gasit nimic din ce ma interesa.

• Upvote 1

Miroase a teleshopping Paraschive ...

Doi dintre "fani" au un sigur post si ala aici ! Nimic dubios, nu ?!

Oricum n-au mai nimic pe site-ul ala...