ovidiu

2013.09.15 - Tusnad MTB Maraton - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

Sa chibitez din postura celui care nu a venit la Tusnad din motive cit se poate de omenesti,lipsa gologani,pensica vine abia pe 23. Constat ca iar au aparut niste probleme legate de virsta,pai pe la concursurile la care tot m-am dus e o rubrica,codul numeric personal ptr. a fi incadrat corect la grupa de virsta. Aici nu s-a respectat asta ? Frustrant locul 4 al acelui concurent dupa ce el,era pregatit ptr. podium, nu e prea placut. Personal am trait chestia asta la Comana 2011,ed. de primavara,loc 3,podium,chestii socoteli, peste 3 zile se publica clasamentul,loc 5 dar cu acelasi timp cu cel de pe 3...Un an jumate,am zis pas la concursurile lui Savin. Am revenit in primavara asta,categ. de virsta,cronometraj electronic,deci sunt bune protestele si boicotul. La Tusnad nu e cazul unui boicot ci doar al unor sugestii.

Fata de anul trecut s-a rezolvat problema premiilor, ceea ce sper ca la anul sa aduca inapoi din multii "clienti" pierduti de acest concurs. Partea ce a tinut de traseu a fost ok, dar scapari la inscrieri si ridicarea premiilor. Per total, subiectiv, nota 7.

Salutare. Știți ceva de ediția de anul acesta?

Mi-ar părea rău să aud că nu mai exista concursul ăsta...

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.