Coste Vlad

Achizitie cursiera - buget 7000ron

Recommended Posts

Buna tuturor...am decis sa o las mai moale cu bicicletele vintage....de otel si sa-mi cumpar o bicicleta mai ok. Nu doresc sa fie noua la acesti bani insa sper sa gasesc ceva ok.

Astept de la voi sugestii. Eu stiu ca marimea 54 imi este buna adica M insa mi se pare riscant sa cumpar fara sa probez.

Astept de la voi staturi si sugestii.

Mai, te-ai gandit foarte bine. Mareste bugetul sau cauta ceva sh =)) .

Io nu te cred. Cre' ca faci misto de noi.

Cand ai buget de 7000ron nu cred ca n-ai buget pentru a te deplasa te teritoriul tarii pentru a vedea exact si mai ales pentru a proba o bicicleta.

Canyon.com, sau rose.de ofera cel mai bun raport calitate/pret la cursiere.

In acest buget optiunile sunt nenumarate, fiecare isi poate da cu parerea despre ce ii place.

O fi gresit omu' zerourile, Doamne-Ajuta!

canyon au cam terminat stocurile ... ar mai fi radon prin bike-discount.de 

mai convenabil de atita nu se poate

http://www.bike-discount.de/shop/k1848/a80126/spire-carbon-6-0.html?mfid=52

cadru carbon, cabluri mascate in cadru, shimano 105, mavic aksium (eh!), componente Syntace, si citeva marimi la alegere (atentie la dimensiunile germane) - 1200 euro

Bike-discount nu livrează, dar le importă Greenbike  =:) .

Din pacate, nu sunt acceptate discutiile legate de anunturi de pe alte bazaruri online dubioase. Poti discuta si cere pareri acolo. 

• Upvote 1

Cine mai pune linkuri cu anunturi e suspendat instant

Vezi ca s-ar putea sa fii suspendat !

PS. Se scrie " hotari" nu hotara

Forumul e "plin de reclame" acceptate de administraţie, nu le pun băieţii de la firmele alea de capul lor. Sunt reclame licite.

Însă dacă tu sau altcineva faceţi, chiar şi indirect, reclamă la un frameset cu 5500 RON, cînd el costă nou 4000 USD, atunci se cheamă reclamă ilicită şi nu este acceptabilă, prin politica forumului.

Radon oferă, pentru o sumă în jur de 7000 RON, 2 variante - un carbon echipat 105 sau un aluminiu echipat Ultegra. Dacă tu vrei avioane supersonice de provenienţă aşa-şi-aşa, o faci pe riscul tău.

Iar eu astept cu nerabdare ziua in care se va face trecerea de la Oldtimer Crescent la SH-ul de 7000 Ron.

• Upvote 2

Bike-discount nu livrează, dar le importă Greenbike  =:) .

dar nu ofera discounturile de pe bike-disount,de..

Cei care au ignorat avertismentele si-au primit sanctiunile. Acest forum nu incurajeaza "bisnitareala" ci gazduieste sfaturi pentru incepatori care investesc sume decente in ceea ce ar putea fi o noua pasiune pentru ei. Consultanta financiara, pe alte site-uri, in alte comunitati! 

Acesta a fost ultimul topic de "sfaturi" de pe aceasta sectiune. 

Guest
This topic is now closed to further replies.