Eugen

Antrenamente pentru ciclistii amatori din Bucuresti

Recommended Posts

Maine (miercuri) eu si cu Dinamov vom fi prezenti cu MTB; mai asteptam colegi pt pluton lent!

... ok, un loc de intalnire, o ora ... necsam... :P

Maine (miercuri) eu si cu Dinamov vom fi prezenti cu MTB; mai asteptam colegi pt pluton lent!

luni, marti, miercuri si joi la orele 15.00, Rond Rahova (iesire spre Sos. Alexandriei).

luni, marti, miercuri si joi la orele 15.00, Rond Rahova (iesire spre Sos. Alexandriei).

Antrenament marti, 24 febr. 2009.

Subsemnatul, Carbune, basso. Am mers pana la Ghimpati si retur, total 80 km.

Imagine postată

Edited by MBZ
Comentariile ce nu tin de antrenament s-au mutat: http://www.ciclism.ro/forums/56719-post190.html

Antrenament marti, 24 febr. 2009.

Subsemnatul, Carbune, basso. Am mers pana la Ghimpati si retur, total 80 km.

Imagine postată

Edited by MBZ
Comentariile ce nu tin de antrenament s-au mutat: http://www.ciclism.ro/forums/56719-post190.html

In alta ordine de idei, nu cred ca basso se va conforma reguli tale de a purta casca obligatoriu, de la 1 martie. :rolleyes:

In alta ordine de idei, nu cred ca basso se va conforma reguli tale de a purta casca obligatoriu, de la 1 martie. :rolleyes:

A fost o.k., s-a mers grupat, parca m-am miscat mai bine ca luni :rolleyes: Sper sa ma vina si alti colegi cu MTB, azi am fost 2!

A fost o.k., s-a mers grupat, parca m-am miscat mai bine ca luni :rolleyes: Sper sa ma vina si alti colegi cu MTB, azi am fost 2!

:D:D

Iti dai seama ca pana la urma e treaba fiecaruia,Insa omul si-a facut datoria si a sfatuit pe toata lumea sa poarte casca

un lucru bun zic eu;)

:D:D

Iti dai seama ca pana la urma e treaba fiecaruia,Insa omul si-a facut datoria si a sfatuit pe toata lumea sa poarte casca

un lucru bun zic eu;)

Antrenament miercuri 25 febr. 2009.

Senna, subsemnatul, Dinamov, Carbune, Heinz la plecare.

Imagine postată

Am mers pana la Mihailesti, felicitari celor doi cu MTB ca au venit cu noi.

Imagine postată

In urma comentariilor netemeinice si rautacioase la adresa mea, am hotarat ca sistez organizarea acestor antrenamente.

Cand va hotarati sa facem ceva serios si organizat, stiti unde ma gasiti.

Antrenament miercuri 25 febr. 2009.

Senna, subsemnatul, Dinamov, Carbune, Heinz la plecare.

Imagine postată

Am mers pana la Mihailesti, felicitari celor doi cu MTB ca au venit cu noi.

Imagine postată

In urma comentariilor netemeinice si rautacioase la adresa mea, am hotarat ca sistez organizarea acestor antrenamente.

Cand va hotarati sa facem ceva serios si organizat, stiti unde ma gasiti.

pt cei care vor sa vina la antrenamente ramane acelasi loc si aceeasi ora,de luni pana joi ora 15

Insa nu veti 'beneficia' de un sef,ci doar de alti ciclisti mai experimentati care va vor ajuta la cerere sau nevoie

pedalati pt voi:cool:

pt cei care vor sa vina la antrenamente ramane acelasi loc si aceeasi ora,de luni pana joi ora 15

Insa nu veti 'beneficia' de un sef,ci doar de alti ciclisti mai experimentati care va vor ajuta la cerere sau nevoie

pedalati pt voi:cool:

Dupa cum spuneam si mai sus, sistez temporar antrenamentele cu ciclistii amatori din cauza sicanelor repetate ale lui basso si a perturbarii activitatii din partea lui.

Urmeaza sa stabilim alt loc de intalnire si la alte ore.

Dupa cum spuneam si mai sus, sistez temporar antrenamentele cu ciclistii amatori din cauza sicanelor repetate ale lui basso si a perturbarii activitatii din partea lui.

Urmeaza sa stabilim alt loc de intalnire si la alte ore.

astazi

fuse vant puternic,cei care au ramas la odihna nu prea au avut ce pierde

Carbune CVP si fotograful

Imagine postată

Imagine postată

Sa mai dati si voi de vint :) ...ce numai Dobrogenii sa se lupte , la noi in Constanta asa avem parte in fiecare zi (nu va doresc sa le prindeti pe alea puternice de fata ... de fata ca la noi mai rar ai vint de spate ).

PS : imi place unghiul din care ai facut pozele ;)

Parerea mea sincer acuma: Ca Leonte sa sisteze antrenamentele din cauza unor sicane ar fi chiar trist, totusi sunt nistre antrenamente organizate, la ore universal acceptate deja de mutzi ciclisti care nu mai au timp sa-si schimbe orele cand vrem noi. Adica, eu zic ca de vreme ce exista deja un program de antrenament clar, destul de bine pus la punct ca si criterii de antrenare atat pe termen scurt cat si lung, care deja functioneaza si se afla in desfasurare, chiar ar fi pacat sa fie sistat numa din cauza ca se produc diferite ciripeli pe ici pe colo. Eu zic ca pasarelele ciripesc, noi le admiram in natura si ne continuam ce avem de facut ;) . Eu unu eram f. bucuros cand eram in Bucuresti ca puteam veni la acest antrenament ca ciclist amator, cat si la sedinte, ori de cate ori imi faceam timp liber. Orice ciclist amator poate veni la acest anntrenament oricand are timp liber stiind clar fara sa intrebe la ce ora si unde e acest antrenament. pai....mai bine de atat nu se poate fratilor :). Rog frumos... un pic de seriozitate:rolleyes:.

P.S. Citat: "Nu schimbatzi regulile jocului, pe masura ce jocul respectiv se desfasoara." acest lucru se face dupa ce contractele expira, sau macar dupa ce acesta se termina si se organizeaza o sedinta in care se discuta la modul inteligent;)