bogdanm

Sella Ronda Hero 2014 -start inscrieri

Recommended Posts

Eu ma bag daca ies si la Maratona dles Dolomiti, ma duc si stau doua saptamani acolo. Astept momentan tragerea la sorti, vad mai apoi. 

Da. Cam asta ar fi ideea, sa fie gasca si sa se stea mai mult, ca doar nu faci atatia km doar pt concurs. 

Eu ma bag daca ies si la Maratona dles Dolomiti, ma duc si stau doua saptamani acolo. Astept momentan tragerea la sorti, vad mai apoi. 

Parerea mea e sa te inscrii acum dimineata, ca sigur azi se ocupa toate locurile.

Este de mtb?

Da, de mtb.

Asta e de mtb. Vezi pe site profilul si ceva filmari si o sa te imbolnavesti de la peisaje. Maratona des Dolomiti e sosea parca dar acolo tre sa mergi pe la Biserica pentru a prinde loc :)

E de MTB si e de obicei deodata cu Sella Ronda Bike Day si de obicei la o saptamana inainte de Maratona. Da sa moara capra daca inteleg de ce mama naibii le-au pus anul asta la 2 saptamani distanta.... Dusi cu capu', bine, probabil nu sunt multi care vreau si MTB si Maratona, dar poate ar fi fost unii care doreau si Sella Ronda Bike Day. In fine, asta e realitatea, vedem cum ne conformam (sau nu).

Salutare,

Cine mai merge de pe aici la Selle Ronda anul asta?

Eu merg impreuna cu muntos. Mai ridicati un deget, poate ne intersectam pe acolo.

Multumesc,

Mihai

PS: Daca mai are cineva loc in masina pentru un prieten, deasemenea sa ridice un deget.

Eu vin, da' ma duc cu familia si o sa stau mai mult, respectiv si la Maratona. Deci loc nu prea am, dar de vazut pe acolo ne vedem cu siguranta.

Si noi stam la fel, 1 saptamana.