Sign in to follow this  
alexbear

echipament pentru cei cu venituri reduse

Recommended Posts

din cauza ca am vazut ca unii vor sa profite de pe urma altora,as vrea sa aduc la cunostinta tuturor ca in magazinele de haine sh se gasesc si haine de ciclism,doar intrebati de tricou cu 3 buzunare la spate sau pantaloni cu burete, costa 3-4lei bucata,mai mult daca cautati puteti gasi si pantofi de ciclism la vreo 20lei. Se poate gasi si echipament de la echipe noi tot la preturile alea...E urat ca unii vor sa faca afaceri din chestia asta.

Comon... Eu am vazut tricouri de ciclist cu 35 lei la second. Sub 10 lei n-am gasit nimic.

Parerea mea: bravo lor daca le merge treaba. :)

Casca si papuci de ciclist stiu sigur ca am vazut pe la un caritas din zona(nu stiu ce marca era, dar fiind de "dincolo", cred ca, totusi, nu era chiar varza). De ce nu ar "comercializa" si alte caritasuri echipament de ciclist(sau, cel putin casca :) ).

propun sa-i arestam pe cei ce fac afaceri cu haine ,sa-i ducem pe stadion si sa-i spanzuram cu public!acum vorbind serios,traim intr-o tara libera(cred)si atat timp cat nu se incalca legea nu e problema.si eu am pus la vanzare ceva haine,le vand la preturi decente si cine este interesat e liber sa cumpere.piata alege!sa auzim de bine!

Comon... Eu am vazut tricouri de ciclist cu 35 lei la second. Sub 10 lei n-am gasit nimic.

carpe la kg se mai gasesc (sub 10 lei bucata) , echipament nu prea.