LucianTheOne

19-20.07.2014 - Întâlnirea ciclism.ro VII

Recommended Posts

Asa cum am mentionat anul acesta nu este nimic organizat ca in anii trecuti. La ora 13:00 este startul la KOM SI RECOMANDAT AR FI SA URCATI IN PLIMBARE DUPA START. Traficul va fi inchis intre orele 13:00-17:00.

Intrebam pentu ca voiam sa vin dar din cauza faptului ca lucrez sambata nu cred ca voi ajunge:(

Buna seara. E cineva care sa plece din bucuresti vineri intre 12-14 si are in masina loc pt un om si bicicleta? Sau daca e cineva care ajunge vineri dupamiaza si poate imi ia si mie bagaju joi sau vineri de dimineata pana in ~9 ar fi a fel de bine.

Salut

Are cineva loc in masina pentru o persoana + o bicicleta cu plecare  pe la 5-6?

Eventual putem sa ne organizam la mine in masina dar eu nu am decat un singur suport, ar trebui 3 persoane sa iesim cat de cat ok la tansport

Ajuns, cazat la pension aproape de tabără, dus în tabără agale șiiiiii... Mega cort, scaune aranjate, boxe, corturi cu haleală, și o scenă deșucheată la 4 metri înălțime, cu un banner mare cu Iisus. Am avut o jenă să întreb unde se ține king of beer, sau dacă Iisus dă startul la urcare mâine. :D

Noi pe cine contăm? Cine mai e pe-aici, să ne vedem la o cafea de dimineață?

Stiam eu ca am gresit ceva si acum realizez ce, dupa 8 ani! trebuia sa infiintez o religie, nu un website!:)

Am precizat deja ca anul acesta nu am avut timp sa ma ocup. Intalnirea este asa cum o faceti, nu cum o fac eu.

... Bine mai nenea Ovidiu, lasa ca vedem noi ce facem aici... ori ne... [-O<  cu astia, care ne-au ocupat poiana, cu ... ^:)^ ... ori le luam cortul si ii imprastiem daca mai vine iar, ploaia...

Hai :-bd  la toata lumea... si <:-P  maxima...

Da asta este din pacate. Las' ca o sa organizam noi astia din bucale o adunare asa pe shest cu gratare si bericioaice fara alte legaturi de komuri si tururi ,doar adunare asa cum faceam mai demult in gasca ,ce-i drept restransa dar cateodata este mai bine... cativa oameni decat mai multe persoane .Deja cred ca se poate umple cartisoara cu 200-300 de cazari .Invitatiile or sa fie pe sub mana .Bafta cu evenimentul la Paltinis

Si daca am terminat si cu K.O.M.UR.I.L.E , gasesc a pune in tema intalnirea de pe Transfagarasan.

Dupa cum am stabilit urcarea va avea loc la Ora 11.00 Din centrul Cartisoarei in data de 16-08-2014 [sambata].Noi vom fi acolo de joi sau vineri pentru a ne acomoda cu inaltimile .Cine doreste a ne insoti in calatoria catre Balea Lac este binevenit  cu orice fel de bicicleta .

Ne vedem acolo.

• Upvote 1

Sefu, deschide topic nou daca vrei sa organizezi.

Imi cer scuze fata de colegi si de ceilalti membri ai forumului ca nu am putut fi prezent la Intalnire.

O suma de evenimente potrivnice m-au impiedicat sa ajung anul acesta. 

Pentru mine intalnirea e cel mai important eveniment din an si sunt foarte dezamagit ca am ratat-o...