boldi_dan

Gatorade sau alte prafuri pentru bidon!

Recommended Posts

Am cateva bidoane de Powerbar (recovery si isotonic) de dat, acum ca nu mai pot iesi cu bicla. daca e cineva doritor detalii pe privat. ms

da,am gasit acest link cu discutia fara rost,legata despre licorile sportive,ca si alea bahice sunt tot licori,dar au acelasi efect benefic asupra sanatatii fizice si mintale.

Si eu folosesc la ture batoane corectoare de la isostar,dar sa retineti un lucru mari sportivi,nu sunt sanatoase beuturile alea praf,sau gata preparate,indiferent de marca,ca e gatorade sau isostar,batoanele alea cu musli sau ce mai au ele acolo,sunt destul de ok, dupa bei 1 litru de apa si esti ok.

Voi ati citit vreodata prospectul de pe prafurile alea,pline de e-uri si conservanti si alte minuni chimice,care fac bine pe moment corpului,dar pe termen lung sunt de belea,dar na fiecare face cum il taie capu cu sanatatea lui.

Citeam mai sus,ca o anume persoana,graia cum ca astea sunt pentru sportivi adevarati,nu jartele ca majoritatea de aici de pe forum,noi in general romanii,ne credem toti campioni din tata in fiu,dar numai la noi in cartel,cand iesim cu nasu afara,ne tavalesc aia prin noroi,de nu stiim de noi.Ar trebuii sa fiim mai modesti,ca la disciplina asta suntem muci,noi doar cu futebol,gimnastica si innot,baschet ce mai bravam,restul praf si pulbere.

Forumul acesta este plin de ciclisti amatori si hobby,nicidecum extra mega giga sportivi,multi se dau din pasiune sau placere,nu alte nebunii.

de nu stiim de noi.Ar trebuii sa fiim mai modesti,

Vezi ca ai o problema cu tastatura.

In rest, sunt de acord cu tine.