Guest

FFF (fete si femei frumoase) - (sexy pic inside)

Recommended Posts

Erai pe CBF?Daca da,mergea sa opresti,faceai poza si aveai ce pune aici.=))

Erai pe CBF?Daca da,mergea sa opresti,faceai poza si aveai ce pune aici.:-?

Da, eram pe CBF si am oprit. M-a depasit bagandu-se printre masini, nu aveam aparatul foto la mine si oricum nu fac poze femeilor pe strada. In principiu nici nu as fi observat-o daca nu avea tinuta aia neasteptata pe bicicleta. E genul de momente care iti scot un zambet chiar si cand esti trist, nu altceva. You share the experience, not the picture.

Am văzut şi eu o biciclistă super drăguţă vineri ;) Îmbrăcată într-o fustiţă, un city bike roz cu coş în faţă ... Parcă era din filme ;)

Am văzut şi eu o biciclistă super drăguţă vineri ;) Îmbrăcată într-o fustiţă, un city bike roz cu coş în faţă ... Parcă era din filme ;)

daca n-ai facut si tu o poza, nu te crede nimeni ;)

a mai fost?

[ATTACH=CONFIG]19663[/ATTACH]

Cu siguranta a mai fost. I-am retinut eu saua de la bicicleta :)

Daca vad ca tot nu mai adauga nimeni aici.Revin eu cu o poza:D. Imagine postată Emilia Fahlin:X

Seamana? Sau mi se pare?

Imagine postată

Modesta Vzesniauskaite, 27 ani, Lituania, Bigla Cycling Team.

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

Edited by vera
redimensionare foto!

Tot mai frumoasa ii tipa de 21 de ani. Si oricum la ce te ajuta o fata frumoasa(cu forme 90-60-90) daca nu te intelegi cu ea sau are IQ-ul mai mic decat un papuc?!

Ai scos o maxima "cucuvintele" tale, e lege, cu fetele frumoase NU FACI CASA ! Mai repede sau mai tarziu cedeaza ofertelor prea numeroase ale masculilor "feroci" cere vad ce vezi si tu, ca-i frumoasa !

Specimenele, respective se trezesc la realitate dupa 40-45 ani cand ofertele inceteaza brusc si nu stiu cu ce sa contracareze efectele varstei. Incep sa se vopseasca pe mufa precum clovnii, sa slabeasca excesiv, sa se pisiceasca precum copilele penibile, sa se imbrace strident etc. :-??~:>

Edited by Axe
  • Upvote 1

Tot mai frumoasa ii tipa de 21 de ani. Si oricum la ce te ajuta o fata frumoasa(cu forme 90-60-90) daca nu te intelegi cu ea sau are IQ-ul mai mic decat un papuc?!

Frumoasa e, nu neaga nimeni.

Cat despre femeile cu formele alea de ai zis nu, nu e neaparat obligatoriu, personal am intalnit mai multe gagice fara formele astea, predominant slabaturi, cu basini in cap cate nu dau in 10 ani .

Nu mai distrugeti topicul asta :(

Imagine postată

Edited by vera
redimensionare foto cat palatu' lu' nea' gigi!

saraca, ma intreb unde a tinut camera aia de rezerva ?! :(

acum are nevoie si de pompa...

Edited by vera

Si oricum la ce te ajuta o fata frumoasa(cu forme 90-60-90)

nu stiu altii cum sunt, dar eu am o idee maxim doua :(

drysna: pune si tu poze in format mai mare. P-aia aproape am vazut-o

Bai, terminati cu pozele ca mi-au ramas ochii pe bicicleta de la 948 si nu vreau sa dau atatia bani pe o bicicleta noua.

Ai scos o maxima "cucuvintele" tale, e lege, cu fetele frumoase NU FACI CASA ! Mai repede sau mai tarziu cedeaza ofertelor prea numeroase ale masculilor "feroci" cere vad ce vezi si tu, ca-i frumoasa !

Specimenele, respective se trezesc la realitate dupa 40-45 ani cand ofertele inceteaza brusc si nu stiu cu ce sa contracareze efectele varstei. Incep sa se vopseasca pe mufa precum clovnii, sa slabeasca excesiv, sa se pisiceasca precum copilele penibile, sa se imbrace strident etc. :((~:>

Nici eu nu ma puteam exprima mai bine! =)) =))

p.s. N-am experienta ...0% :D

A , Drysna ne-a obisnuit deja cu poze la rezolutii uriase; mai era o poza cu o masina , dar m-a furat peisajul si am uitat sa vad masina...

Frumoasa e, nu neaga nimeni.

Cat despre femeile cu formele alea de ai zis nu, nu e neaparat obligatoriu, personal am intalnit mai multe gagice fara formele astea, predominant slabaturi, cu basini in cap cate nu dau in 10 ani .

Oricum, acum n-am chef de nicio fata pe cap. De ce sa nu ma plimb frumos prin padure , pe un drum off-road si sa-mi pierd timpul cu vreo una, pe vreo terasa(oricum pana iti vine cheful sa te asezi la casa ta mai schimbi cateva(exista si exceptii!)). Poate daca-si ia bicicleta...