Sign in to follow this  
hotwhells

Tura : Bucuresti-Ploiesti-Maneciu si retur

Recommended Posts

bani de cheltuiala pe mancare si apa, 2 camere de rezerva si petece, un set de imbusuri si leviere, buletin, casca, ochelari, manusi, fas de ploaie si ceva antrenament.

ps: nu pleca fara echipament de ciclist ... macar pantaloni ca sa nu ai probleme cu saua.

Si nu prea vad de ce ai merge de la bucuresti la maneciu.

O sa te saturi de tras esapament in plamani. iti recomand macar pana la Ploiesti sa iei trenul, daca nu pana la Valenii de Munte (tren de la Ploiesti). Astfel, ai putea sa mergi mai departe de Maneciu, intr-un aer cu mult mai bun decat intre B si P.

Cand pleci, sa-mi dai de veste, s-ar putea sa vin si eu.

ma bag si eu la tura asta. imi dai un mesaj pe privat si vad cum am programul.

ma bag si eu la tura asta. imi dai un mesaj pe privat si vad cum am programul.

Of! Eu aveam de gand sa merg decat cu un coleg de clasa si acuma vor mai multi:(. Nu ma intelegeti gresit, dar as vrea sa merg eu si cu colegul meu.:?

Pentru shuy_cg : este prea mica distanta dintre ploiesti si maneciu pentru o tura mai lunga si nu vreau sa ma complic cu gasirea unui loc pentru bicicleta in tren. .

IMI PARE RAU!

Nu are importanta acest lucru, daca iti este teama ia o scula de aparare cu tine, un spray cu piper ceva (glumesc)

Si eu am cunoscut o gramada de oameni pe forum si in viata de zi cu zi sunt super oameni....ma gandesc la faptul ca nu este o chestie ce se gaseste numai in Timisoara:D

Nu are importanta acest lucru, daca iti este teama ia o scula de aparare cu tine, un spray cu piper ceva (glumesc)

Si eu am cunoscut o gramada de oameni pe forum si in viata de zi cu zi sunt super oameni....ma gandesc la faptul ca nu este o chestie ce se gaseste numai in Timisoara:D

Eu am decat 14 ani , tu 21. Asta este diferenta.

Relax man, cine intreaba sa iasa la o tura cu bicla nu cred ca cere "cati mergem sa stiu pe cati va tai" ...

Nu fi speriat, ia un id mai vorbesti pe messenger si socializati, asa iti faci si o parare despre om.

Bafta si "la multi ani" !