Recommended Posts

Peste trei ceasuri ne vedem iar la o berică? Sper că de data asta nu mă lăsați singur...

in alt topic am intrebat daca e uzat si am primit raspuns afirmativ, deci, nu am riscat sa vand ceva de care nu sunt sigur.

mai e valabil anuntul?

Să reînviem nițel topicul...

Lucian, s-a nimerit ca odată cu donațiili astea tu să ai năcazu' cu căzătura și găuroiu' din pulpă (care-mi aduce aminte de Alecsandri și sergentu' lui)Imagine postată

Deci cum e cu ce-ai primit? Folosește? E bun? E rău? (bine, n-o să zici asta, dar hai)

Daca as fi cazut in cap ar fi fost o explicatie. Dar sunt sigur ca n-am primit nimic.

Daca mi-ati trimis ceva nu a ajuns, poate s-a returnat sau ratacit, iar daca nu mi-ati trimis, de ce ma mai intrebi.

Cine trebuia sa trimita coletul?

Io... Cu scuzele de rigoare, n-am prea apucat să stau pe-acasă de când am adunat lucrurile. Da' coincidența e că discuția a reînviat fix când am cutia deschisă în sufragerie și sacul cu fulgi de polistiren alături, urmând ca mâine să vină curierul după ea :) S-ar putea să mai fie și o a doua cutie, dacă găsesc cum să ambalez cele două roți și poate vreo două cauciucuri care doar adună praf în balcon.

Holy crap, coletul are 17 kg și n-a încăput tot, mai vin niște chestii mari și săptămâna viitoare :D Nu divulg conținutul, mai bine să fie surpriză...

Imagine postată hehe

L-t-1 o să ai ce face de-acum... (mai ales că vine vremea rea și tre' stat la gura sobei Imagine postată)

Si eu am ceva de donat, un angrenaj de trekking pe patrat care a fost pe vremuri pe un Trek 7.2.

Mai trimiteti ceva lui Lucian?

Gata, coletul tocmai și-a luat zborul, probabil va fi livrat mâine. Deja se adună pentru o a doua cutie ce pleacă săptămâna viitoare. Ne vedem în weekend pe undeva? Vorbim pe privat.

Ce rapid s-o mișcat curierul, la amiază deja au făcut livrarea :)

Trevizes, așa n-am chef să scot nasul afară azi... Ne vedem mai bine săptămâna viitoare într-o seară?

Chiar extrem de rapid. Abia am reusit sa-mi cuplez remorca si sa ma duc sa-l ridic. A ajuns intreg si nevatamat. Si mai ales plin cu bunatati. Mos Craciun poate sa nici nu mai vina anu asta, asa cadou inca n-am primit. Sunt de toate, de la struna de pescuit si inele pentru perdele, pana la grupseturi complete de 8 si de 9 viteze.

Multumiri speciale pentru cric, deja a fost instalat pe bicicleta Alinei, ca al ei a suferit un accident si nu l-am mai putut salva.

Poze cu continutul nu am facut ca sa nu se oftice cineva. Va multumesc foarte mult, majoritatea pieselor sunt in stare foarte buna.

Imagine postată

• Upvote 2

Cât timp piesele astea mai trăiesc o viață plimbând niște oameni fericiți pe coclauri, io-s mulțumit. Tu să fii sănătos, meștere :)

Vreau sa trimit si io ceva catre LtO, din pacate sunt intr-o continua alergatura si nici macar n-am apucat sa fac coletul. Puterfixer poti sa-mi spui si mie ce serviciu de curierat ai folosit? Au venit ei la tine sa ridice coletul? Ar fi minunat din punctul meu de vedere.

FanCourier, a venit acasă să-l ia. Cargusul era preferat, da' de când i-a cumpărat DHL-ul s-au domnit, preiau livrările doar până la 3 după-masa. :(

Io mai am niște chestii de trimis, că tot n-am apucat. Mai sunt azi și mâine în București, apoi doar duminică seară sunt iar aici și săptămâna viitoare îl expediez, probabil vineri.

Aha... OK. Sper sa reusesc sa ma adun si eu si sa vad cate chestii am de trimis, desi cred ca o sa trimit singur ca se strang destul de multe... Si nu toate donatii ca sa nu par prea generos! :))

dau si io o pereche de ratrape in stare buna cuiva din bucuresti care se si poate deplasa:dimineata in zona vasile milea-dr. taberei, dupa masa in zona baicului- electronica industriala! 0723 834 319

Salut,

Înainte de donație, ești dispus pentru o Întalnire să probez pentru a-mi face o idee cu marimea care trebuie să-mi cumpăr niște pantofi de șosea?

Daca nu ii vrei tu sau nu iti vin bine ii iau eu. :D

Eu doar de probă îi vreau, nimic mai mult. Dacă e mai simplu, puteți să vă întalniți și să-i luați urmând a ne vedea noi după aceea (bineînțeles, dacă respectivul e din București :P)

Io momentan sunt in Timisoara.....

Pai...atunci, contacteză vânzătorul, dacă e să vă înțelegeți și e din București, mă pot întalni cu el și iau papucii pentru tine (eu doar probându-i să văd în ce zonă mă regăsesc)

Pai...atunci, contacteză vânzătorul, dacă e să vă înțelegeți și e din București, mă pot întalni cu el și iau papucii pentru tine (eu doar probându-i să văd în ce zonă mă regăsesc)

sunt din sibiu deci e mai greu cu proba .Daca va intelegeti cu cheltuielile de transport pe mine nu ma deranjeaza, dar nu cred ca e rentabil.

numai bine