Recommended Posts

Salut, dau o pereche de Ashima "Pancake" PCB din prima generatie. Am schimbat la ele membranele care se deformeaza si de atunci nu au mai franat la fel de bine ca la inceput. Dau si discurile care sunt destul de uzate. Stau degeaba de vreo 2 ani asa ca daca le vrea cineva, ar fi bine sa le incerce mai intai pe plat. 

Doar Bucuresti, pentru predare personala. Detalii pe privat.

Salutare,
vreau să scap de doua perechi de schiuri.
Sunt vechi și legăturile nu mai prezintă încredere pentru utilizarea lor.
Dacă le vrea cineva pentru decor sau ceva proiect artistic să dea de veste până joia viitoare.
Sunt în zona Colentina / Teiul Doamnei.

Am doua bucati de Thule Freeride 530 care au capatat joc si trebuie sa dispara, donez piese din ele sau chiar integral pentru cine are chef de peticeli.

Mai intereseaza pe mine, pt sistemul de prindere, daca mai este valabil

are cineva o janta intreaga cu 32 de gauri uzata

sau o roata uzata singura conditie e sa fie intreaga

Vreau sa ma apuc sa invat sa spitez si vreau sa exersez pana prind miscarile bine

Vreau ceva care este uzat ca dupa eu o sa le arunc

@freetools Am eu o roata fata, primita bonus cand am cumparat o roata spate SH pentru trainer si care strange praful de atunci. Cum dar din dar se face rai, contacteaza-ma in privat.

Am si eu una de spate cu butucul dus (de 28") cu 32 sau 36 gauri, nu mai stiu exact

O caut si iti spun

@crystale nu vreau o roata buna

Vreau ceva stricat și  uzat, numai să învăț cum se spiteaza o roata 

Nu contează mărimea jantei 26, 28 numai să fie de 32 gauri

Deschid acum o listă.

- ratrape btwin decathlon, folosite  https://www.decathlon.ro/ratrape-fara-curea-id_8171435.html
- cric nou , sigilat https://www.decathlon.ro/cric-bicicleta-300-adulti--id_8172767.html

- lanterna trelock ls 200
- sclipitor (lumină) spate perfect funcțional  

- ochelari ciclism alpina ceramic (lentila s-a rupt pe mijloc, se putea detasa de rame, acum e lipită si e fixă.)

- charger baterii NiMh Energizer (2 baterii AA sau AAA)
-  3 perechi pantaloni cu bazon Lidl, marime M, stare bună

- 1 pereche pantaloni cu bazon Active (marcă Metro), marime M, stare bună

- bluza corp + izmene motociclist Lidl, mărime M, folosite de 2 ori. deci aproape noi (luate ca țoale de bicicleală pt vreme rea și friguroasă... Da' nu mi-a ieșit. St prea friguros)
- manșoane cu cornițe ERGON model mai vechi, echivalent GP2/GP3 de acum. Cauciucul cam uzat și îmbatranit (ușor lipicios) pe partea suparioară, în stare bună dedesubt.

Mai sap și văd ce oi mai găsi.

Ca de obicei, PM și îmi rezerv dreptu' de a alege pe mâna cui ajung.
Poze la cerere.

p.s. am trecut la L :)

9 minutes ago, MaC® said:

" userid="5274"] p.s. am trecut la L [emoji4]

Da' de unde vii? De la M sau de la XL?
Ca daca nu-mi spui de unde vii, nu stiu pe unde sa te îndrum. (Doar pentru cunoscatori). [emoji23]

• Haha 1

On 08.07.2018 at 17:12, MaC® said:

Deschid acum o listă.

- ratrape btwin decathlon, folosite  https://www.decathlon.ro/ratrape-fara-curea-id_8171435.html
- cric nou , sigilat https://www.decathlon.ro/cric-bicicleta-300-adulti--id_8172767.html

- lanterna trelock ls 200
- sclipitor (lumină) spate perfect funcțional  

- ochelari ciclism alpina ceramic (lentila s-a rupt pe mijloc, se putea detasa de rame, acum e lipită si e fixă.)

- charger baterii NiMh Energizer (2 baterii AA sau AAA)
-  3 perechi pantaloni cu bazon Lidl, marime M, stare bună

- 1 pereche pantaloni cu bazon Active (marcă Metro), marime M, stare bună

- bluza corp + izmene motociclist Lidl, mărime M, folosite de 2 ori. deci aproape noi (luate ca țoale de bicicleală pt vreme rea și friguroasă... Da' nu mi-a ieșit. St prea friguros)
- manșoane cu cornițe ERGON model mai vechi, echivalent GP2/GP3 de acum. Cauciucul cam uzat și îmbatranit (ușor lipicios) pe partea suparioară, în stare bună dedesubt.

Mai sap și văd ce oi mai găsi.

Ca de obicei, PM și îmi rezerv dreptu' de a alege pe mâna cui ajung.
Poze la cerere.

Salut. Mai este ceva de actualitate? Ma pot abona eu la cateva articole, si anume, punctele 2,3,6,7,8 si 9 :) Daca ai buna placere si vrei sa fi eu alesul astept privat.

Donez o cursiera Schauff High Voltage marimea 60. (e pentru persoane peste 1.90). Este echipata cu Shimano 300EX, angrenaj 53/39 si 7 pinioane 11-28. Bicicleta am folosit-o in ultimii 4 ani pentru naveta zilnica si i-ar cam trebui  o revizie generala si probabil schimbata transmisia. O dau pentru ca mai am doua biciclete si nu mai am spatiu unde s-o tin.

Se poate ridica personal din Drumul Taberei, zona Raul Doamnei.

As vrea sa o dau cuiva care chiar are nevoie de o bicicleta.

Astept mesaje pe PM.

On 13.08.2018 at 21:08, Fane Deraior said:

Donez o cursiera Schauff High Voltage marimea 60. (e pentru persoane peste 1.90). Este echipata cu Shimano 300EX, angrenaj 53/39 si 7 pinioane 11-28. Bicicleta am folosit-o in ultimii 4 ani pentru naveta zilnica si i-ar cam trebui  o revizie generala si probabil schimbata transmisia. O dau pentru ca mai am doua biciclete si nu mai am spatiu unde s-o tin.

Se poate ridica personal din Drumul Taberei, zona Raul Doamnei.

As vrea sa o dau cuiva care chiar are nevoie de o bicicleta.

Astept mesaje pe PM. 

S-a dat? M-as baga eu daca nu exista doridori... tot cautam eu obicla marime mare pt un proiect de restaurare:)

în urmă cu 41 minute, (!8Y_M said:

S-a dat? M-as baga eu daca nu exista doridori... tot cautam eu obicla marime mare pt un proiect de restaurare:)

Am dat-o acum 2 zile. Imi pare rau

Donez placute pt pedale Crankbrothers 5050xx
Doar Bucuresti, predare personala

aHR0cHM6Ly9iaWtlbWFya3QtaW1hZ2VzLm10Yi1u

s1600_100400250_1267166535.jpg?129019466

Salutare,

Am și eu câteva pise/accesorii de donat, starea lor este: uzate/parțial complete.

Se pretează unor persoane care au mici ateliere și cărora le place să meșterească.

Le donez la pachet, adică dacă vrei 1 sau 2 dintre ele ți le predau pe toate, plus o pereche de mănuși de șantier.

Acestea sunt:

8ba8V6mwwy8O3zfN7y7sHO8PeTwOZAoGCIubbavD

MVuAHjUBdwx9TNcCV4bzhAK-jNPpD78gMD8LjYTN

U4e8LExw49p9yHNvwd7zKsoPSXyFjb6Z_Tfpzx8u

Q3aknz2drZgoWRVbsvqy3G4q_Q_Ri5vmRvAnywUI

XOPP290cKJKi1_S_faBwZmi4KtQlM96Njahwqjio

Numai bine!

Adrian

0724.262.163

Donez urmatoarele

- centura HRM Garmin - primul model. Functionala dar..a picat ceva ce a topit plasticul pe potiunea centrala si denivelarile gadila un pic la piele.

- casca ski decathlon marime 61-64 alb cu rosu - nu gasesc exact modelul pe site. Casca de ski o fost LOVITA odata si purtata 7 zile. Este cumparata in 2018/ianuarie. Lovitura a fost frontal stanga, s-a lasat cu turtirea un pic a materialului din interior in zona respectiva iar eu am avut blackout pentru ~2s. Carcasa de plastic este intacta. Cum sunt maniac..nu am mai purtat-o anul asta.  Bonus o montura de gopro pe ea.

- 2-3 modele de sei..o sa ma uit exact la model.

Nu trimit prin posta, nu ma deplasez prin Bucuresti. Ridicarea se face personal din zona conservator/cismigiu. Restul pe privat.