Recommended Posts

Bravo, distinse! Ma bucur pentru reusita ta si, de ce sa nu recunosc, ma bucur si pentru mine pentru ca ti-am lecturat reportajul. Felicitari!!!

• Upvote 1

16-17-18.05 sunt ture de 300-200-400 la bulgari, avand ca numitor comun Varna

Daca citesti pagina de web a organizatorului, vei afla:

http://randonneurs-romania.ro/joomla/index.php/ture

Asta cu preferinta aproape de Bucuresti e greu de realizat, turele de 200 (18 aprilie) si 300 km (9 mai) de la Craiova sunt cel mai aproape.

Multumesc de link sunt cam in ,,scurt" turele acelea, adica nu am timp sa ma pregatesc, cel putim mental, si am si o perioada mai aglomerata acum.

16-17-18.05 sunt ture de 300-200-400 la bulgari, avand ca numitor comun Varna

Eu caut ceva de genul 200 Km nu cred ca sunt capabil de mai mult,Si nu ma deranjeaza ca sunt peste granita Multumesc de sugestie.

Toutes mes felicitations! ... ca sa fiu filo-organizateurs, cu brevet/stampila, cu tot. In particular, fara stampila, zic: bravos! monseur pentru realizare ...

Cati dintre noi n-or fi facut asa ceva fara sa stie ca frantujii dau ... breve'. Da` asta a fost dintotdeauna diferenta intre "ţivilizaţie" si ciclismu` amator/de dimbovitza. 

Hai sa traiti! Va rog sa intelegeti ce trebuie ... Mi-a placut relatarea si realizarea lu` @@Traveller.

;)

Păi ai noștri tineri, care s-au școlit la Paris la începutul secolului trecut, de acolo au adus moda, doar că filiala ACP s-a înființat aici... anul trecut. Mai bine mai târziu decât niciodată. :)

Mulțumesc!

Deabia acum am vazut acest topic. Ai descris traseul intr-un mod extraordinar iti multumim pentru asta si ne pare rau ca nu am putut sa te avem si la brevetul de 300 km. Poate in toamna daca timpul ne permite, ne mai intalnim la inca o tura :).

• Upvote 1

Multumesc, mi-ar face placere sa ne revedem!