Sign in to follow this  
Dan64

Caut un craiovean

Recommended Posts

Salutare tuturor,

Caut un vechi camarad din armata.Am fost impreuna ultimele sase luni din stagiu militar pe un santier hidroenergetic in Tileagd , jud Bihor in primavara, vara lui 1984 din perioada rosie .Imi aduc aminte doar numele mic Silviu (parca Calin era numele de famile ) insa nu sunt sigur.Ce stiu sigur este ca era si probabil este  un infocat cyclist  si poate printr-un mare noroc sa fie si el user pe acest forum.

Daca are cineva cea mai mica idee ,

Cu multumiri anticipate

Dan

Salutare tuturor,

Caut un vechi camarad din armata.Am fost impreuna ultimele sase luni din stagiu militar pe un santier hidroenergetic in Tileagd , jud Bihor in primavara, vara lui 1984 din perioada rosie .Imi aduc aminte doar numele mic Silviu (parca Calin era numele de famile ) insa nu sunt sigur.Ce stiu sigur este ca era si probabil este  un infocat cyclist  si poate printr-un mare noroc sa fie si el user pe acest forum.

Daca are cineva cea mai mica idee ,

Cu multumiri anticipate

Dan

Din pacate intre ciclistii activi din Craiova.... nu este niciunul cu acest nume.... Poate iese, dar solitar... caz in care nu-l cunoastem.....

Incearca pe facebook ..... poate ai mai mult noroc.

Multumesc Cristi

Da,L-am gasit pe Silviu.Asa cum mi-am imaginat a emigrat si el din Romania dupa absolvirea Univ Craiova prin anii '90.L-am gasit in Canada unde este un inginer de success.

Thanks guys

• Upvote 1