AlexandruP

Caut bicicleta potrivita la pretul potrivit :)

Recommended Posts

Merida nu gasesc in varianta pt barbati. a ramas urbio si sportsman(care a spus ca mi l poate aduce pe comanda deoarece mai are doar una, de dama). deci ramane sportster sau urbio. pe care sa merg?:)

Maine la 11 merg sa vorbesc la magazin de sportster..sau altceva. M ar ajuta f mult o parere

Cum a zis si Traveller mai sus:

Daca vrei si offroad o iei pe Sportster.

Daca nu au nici Merida nici Sportster atunci Urbio. Cu alte cuvinte:

1. Merida Speeder

2. Sportster

3. Urbio

L.E. corectii text.

am fost la magazin si am intrebat de sportster 50. nu il au pe stoc. vor face comanda si mi au promis ca voi si face o tura cu el sa vad daca mi se potriveste. vor cauta sa imi faca si o reducere. merida speedster a fost cumparat deja. astept sa ajunga sportster ul la magazin acum

mi a promis ca imi face o oferta/reducere. ar fi prea deplasat sa ii cer casca si manusi in banii astia?

Am luat Sportster ul. Sunt extaziat...revin cu poze si detalii. Mi a dat o casca in pretul asta. Au fost foarte ok baietii de la magazin. Mi au si reglat o. De maine platesc mai putin pe motorina :)

Bravo. Cauta si un antifurt, si vezi sa nu testezi casca, cel mai bine e cu ea pe cap.

O sa merg cu ea pe cap...doar din cauza asta am luat o. Antifurt inca nu am...urmeaza. recomandari ceva?

Un antifurt destul de sigur: abus granit x-plus 54 300 mm cu suportul USH pt cadru sau un compromis bun (suport inclus) http://www.marosbike.ro/lacate/lacat-blackburn-folsom-long.html . Oricare din cele doua variante si o sufa pentru roata de fata. Dar mentionez, nu exista antifurt 100% sigur. Cel mai sigur e sa nu iei mana de pe ea. Mai multe detalii gasesti pe aici: http://www.ciclism.ro/forums/index.php/topic/2574-sugestii-antifurt-bun/