MLADEN

2015.08.08 - TBT Race

Recommended Posts

@@Uwe Nash

Multumim de feedback! Ma mir ca esti doar tu cel care ne-a raspuns. Sunt sigur ca au mai fost si altii la concurs. Cat despre cei ce cred ca voluntarii n-au alta treaba decat sa stranga ambalaje de geluri. le doresc sa se implice in organizarea unui concurs :) Hai salutare! In curand vin cu filmuletu de anu asta ;)

• Upvote 2

chiar daca feed backul meu numai prompt nu se poate numi - multumiri organizatorilor pt idee, traseu si toate celelalte. dupa namolelala plata si pietonala de la prima evadare, tbt race a fost o adevarata revelatie: "ahaaa, deci de'aia nu mananc o luna ca mi-am luat mountain bike. Pentru chestiile astea... i looooove it!".

daca sanatatea / programul imi vor permite (si 99% asa va fi) la anul voi fi prezent din nou. Ar fi ok daca ati fi mai fermi in ceea ce priveste data, site ul, etc (imi programasem concediul in functie de TBT si cu cateva saptamani inainte nu gaseam informatia daca va mai avea loc sau nu evenimentul).

multumesc si  ne vedem la anul !

Salut @@silviull

Nu strica niciun fel de feedback, chiar venit si la aproape doua luni. Din contra, poate mai scoate din amorteala topicu si aria asta de concursuri si poate isi mai aduce cineva aminte sa ne scrie cate ceva despre concurs. Cat despre anuntarea datei, ne cerem scuze aici. Da, a fost facuta cam din scurt pt ca anul asta depindeam si de cei cu festivalul Haferland si a trebuit sa ne sincronizam cu ei din mai multe puncte de vedere inante sa facem anuntul cu data, localitatea de start/sosire si alte detalii pt a nu fi pusi in situatia sa anuntam ceva si apoi sa anuntam ca s-a schimbat. La anul vom incerca sa anuntam mai din timp data concursului pt a nu-i incurca in special pe cei care isi fac - ca si tine - programul in functie de concursul asta :)

Imi cer scuze celor care poate asteapta(@@AlpineTrails), ca n-am publicat inca filmul de anu asta. Mai trebuie adaugat ceva material la montaj si dureaza muuult mai mult decat anticipam. Cand e gata, promitem ca-l publicam instant :D

Guest
This topic is now closed to further replies.