flavinho

Cursiera roti 24

Recommended Posts

Am un baietel de 7 ani si un pic care a luat rau microbul ciclismului de la mine.

Dupa ce a invatat sa mearga pe o bicicleta de 16, am trecut la un scott scale jr de 20, iar din acest an la un cube kid sl 240 de 24. Toate bune si frumoase, super incantat de ea pana cand a vazut el un copil mai mare pe o cursiera de 26, coroborat cu faptul ca sunt si eu in cautari intense a unei cursiere a declansat etapa a doua a virusului:vrea sa fie rutier ca si sagan asa a facut si a ajuns campion mondial :)).

Am tot cautat ceva insa oferta e foarte saraca. Ma puteti ajuta cu ceva linkuri?

Multumesc

Am un baietel de 7 ani si un pic care a luat rau microbul ciclismului de la mine.

Dupa ce a invatat sa mearga pe o bicicleta de 16, am trecut la un scott scale jr de 20, iar din acest an la un cube kid sl 240 de 24. Toate bune si frumoase, super incantat de ea pana cand a vazut el un copil mai mare pe o cursiera de 26, coroborat cu faptul ca sunt si eu in cautari intense a unei cursiere a declansat etapa a doua a virusului:vrea sa fie rutier ca si sagan asa a facut si a ajuns campion mondial :)).

Am tot cautat ceva insa oferta e foarte saraca. Ma puteti ajuta cu ceva linkuri?

Multumesc

Ia explica-i la ce varsta a trecut Sagan la sosea de la mtb ;)

Zi-i ca ii iei cursiera cand castiga mondialele de mtb la juniori :))

Multumesc pentru raspunsuri baieti.

@@otsdr se pare ca ebay.co.uk e solutia. Data find multitudinea de oferte inteleg cum apar un Chris Froome sau un sir Bradley Wiggins.

@@pinkbike o sa incerc sa aplic asta...insa a performat bine pana acuma asa ca vreau sa-l incurajez.

problema e ca legal nu are voie pe sosea. si velodrom nu avem. o cumperi degeaba, nu o poate folosi, doar ii faci lui un moft.

In Arad se inaugureaza anul asta 125 km de piste. Oare care e aspectul legal referitor la copii. Adica logic nu se aplica regula cu 14 ani nu?

De luat oricum o sa-i iau daca se tine de ce ne-aam inteles

Chiar ieri am dat un search pe OLX dupa asa ceva. Doua oferte am gasit (atentie la echipare). Eu inca-l mai astept pe al meu, pana se poate urca pe una de 26''.

Vand bicicleta cursiera copii :

http://निषिद्ध/oferta/vand-bicicleta-cursiera-copii-ID4xp8Y.html#a4561b6638

si

Cursieră copii Raleigh Performance Road 24” 8 ani plus :

http://निषिद्ध/oferta/cursiera-copii-raleigh-performance-road-24-8-ani-plus-ID3RU0a.html#80930d71ea

Cauta dupa cuvintele de mai sus, ca nu se pot pune aici linkuri de pe OLX.

Le-am găsit si eu...cea Galbena pare o opțiune la îndemâna la un pret mai mic...