Axe

Fotografii de pe Internet

Recommended Posts

Am zis sa avem un loc unde sa postam cele mai surprinzatoare fotografii(comice,tragice,incredibile),pe care le intalnim pe net sau pe strada. :eek::mad: :D

• Upvote 1

inca ceva interesant ! si unele facute de mine si puse pe un alt site !

Edited by Axe
  • Upvote 1

ultimele doua :D

O buna gluma ruseasca si un om amarat care are o defectiune la mobil !!! Buuuuuuuaaaahahahahahahaahha :(

• Upvote 1

ar fi fost interesant sa fie poze in care apare macar o roata sau o spita de bicicleta, dar asa ...

aici vorbim cate-n luna si in stele !:D

Dar la cerere, am una si cu biciclete, multe, dar din pacate in aer:eek:,rezulta; un mort si multi raniti:(

Edited by Axe
  • Upvote 1

A fost prima si ultima oara cand am vazut un asemenea indicator.

Regret ca nu am avut camera foto la mine si a trebuit sa folosesc o solutie alternativa.

PS: erau mult mai multe masini pe acolo. Nu trebuie sa-l uitam nici pe acel "pesonaj" care a calcat cu BMW- ul niste turisti care stateau linistiti pe plaja.

Iata ceva original, am vrut si eu la un moment dat sa cumpar una , avea doar 30.000km !!!

Arata si gordini ala de moare lumea, se vede ca are km putini dar parca dacia 1100 este mai frumoasa chiar asa cum spui tu nemodificata :o

Cu "omieosula" am mers mult,are comportament puternic subvirator din cauza tractiunii spate si greutatii mici pe fata. Totusi niste oameni priceputi faceau minuni cu ele in raliurile epocii.

Pobeda unui vecin cu care mai mergeam in copilarie:

Imagine postată

Imagine postată

cred ca avea vreo 3 tone, impingeam toti copii la ea apoi ne plimba putin prin cartier.:o

PS:gata ca ne trimit adminii pe forumurile auto...

ah, fotoshoape, fotoshoape ! pai mai avea ala aderenta pe pietrisul ala ? oricum, interesanta fotografia.

procesoare destinate publicului de sex masculin...cat santaj in vanzari :D

ce face ala cu strecuratoarea pe cap ? :D

Probabil ăla cu strecurătoarea pe cap conduce o motocicletă mai specială folosită ca şi cuşcă aerodinamică pentru un biciclist care caută să obţină o viteză foarte mare.

Nenea din spate e pe post de paravan.

În zilele noastre se merge cu peste 250 la oră în spatele unei maşini care are un soi de ecran după care merge biciclistul, cam cum ai merge în spatele unui tir.

În zilele noastre se merge cu peste 250 la oră în spatele unei maşini care are un soi de ecran după care merge biciclistul, cam cum ai merge în spatele unui tir.

Bine totusi ca n-ai pus si "km" ca iesea si mai rau de atat! :D

PS: Toata tarasania e doar in mintea ta.

A fost o emisiune pe Descoperi cu ceva ani in urma exact cu acel eveniment.Era si o cazatura la 120 de km /h cand jupanul pe bicicleta a iesit putin din trena.Si chiar am vazut-o.

Deci merg si eu in mintea lui LULU.;)

(LULU e un mosulet asa dragut :) incat ,e bine sa-l cumperi daca nu-l ai :D