Axe

Fotografii de pe Internet

Recommended Posts

Pandy, sunt locuri amenajate pentru plimbarea cainilor. De regula pe langa parcurile de copiii gasesti cate un tarc cu 2-3 banci, nisip si indicator cu o javra pe ea ;)

Crede-mă, am căutat destul acele minunate spații. Pe tot traseul meu nu am un spațiu amenajat și trec și pe lângă parcuri...Defapt, în toată zona noastră nu știu decât de 2, și amândouă sunt la 15 minute de mers pe jos.

În nota topicului,

Imagine postată

Valabil pentru toate sporturile...

Pandy, sunt locuri amenajate pentru plimbarea cainilor. De regula pe langa parcurile de copiii gasesti cate un tarc cu 2-3 banci, nisip si indicator cu o javra pe ea ;)

Si pana la locul respectiv daca ridica piciorul ce faci ? Vino tu cu o solutie aplicabila!

Pai stii cum e bancul ala cu un caine in desert ... "daca nu gasesc un copac ma pis pe mine" :)

http://denverpost.slideshowpro.com/albums/001/496/album-350343/cache/cycling34.sJPG_950_2000_0_75_0_50_50.sJPG?1346342273

Biciclistul din imagine este Sergei Tsvetkov. Unii membrii ai forumului il cunosc si au fugit ceva curse cu el. E din rep Moldova si a facut ciclism vreo 3 ani pe la echipele romanesti, ultima fiind Tusnad. Poza e din Turul Colorado 2012. Acum este la o echipa profesionala din USA.

Cu rezultatul tipului, federația s-a scos pentru următorul deceniu...

Deci băieți, nu vă așteptați să se schimbe ceva până prin 2020.

• Upvote 4

Imagine postată

Parca se potriveste cu ID-ul unui forumist!!! :D

• Upvote 4

Oops! Cre'ca tocmai am (mai) facut o gafa! :D

Legătura între cei doi îi că Lance a filmat toate victoriile de la Turul Franţei în acelaşi studio unde a filmat Neil aterizarea pe lună. "HeitărII", după ce au văzut că în continuare mai multă lume crede că s-a aterizat pe lună, au preferat să-l acuze pe Lance de doping deoarece asta sună mai plauzibil decăt că şi-a înscenat victoriile de la TdF filmându-le în studio.

Mai trebuie ţinut cont că totul a fost orchestrat de Louis.

;))

• Upvote 2