Axe

Fotografii de pe Internet

Recommended Posts

P.S. Poate ca e bun un topic gen bula ciclistului la Divertisment.

Ar fi foarte haios si amuzant. DAR... pe minunatul forum de care amintesti, datu' la gioale e la ordinea zilei. Sigur vrei acelasi lucru si aici? ;))

Ontopic:

XO7Jaq8iA5.jpg

• Upvote 2

Lumea parca isi dadea cu ulei siliconic pe bordul masinii. Dar cu WD-40 pe bicla e prea de tot....

Sigur vrei acelasi lucru si aici?

Daca s-ar rezuma strict la partea haioasa/uimitoare a postarii, si cel/cei implicati ar intelege spiritul,  ar merge. (vezi postul cu roata fata, de ieri) 

Dar stiu si eu ca de la asta pana la flame-uri, nu mai este decat o juma' de pedala, si chiar nu e cazul.

• Upvote 1

Pe un forum pentru autovehicule (unde se gasesc printre participantii la discutii, si distinsi useri de pe aici) exista un topic care s-ar putea traduce/adapta "Bula ciclistului"

Printscreenul de mai jos, desi nu este de pe acest forum, ar putea fii New entry direct pe primele trei locuri. Luati de va minunati!

1914727913ba93712ee877063fda929f40ab76f2

Imaginea este un colaj, pentru ca ajunsese pe la 30 si ceva de comenturi si nu puteam cuprinde tot.

P.S. Poate ca e bun un topic gen bula ciclistului la Divertisment.

Ce-mi place concluzia, m-as cracana de ras sa vad fata unui astfel de specimen cand ii ia foc bicicleta din cauza prostiei lui. Mi-as lua si o punga de popcorn si i-as zice sa o stinga cu motorina.

Azi am citit atat de multe balarii pe diverse forumuri incat ma simt tare destept :).

• Upvote 1

Sufla de trei ori in semnu' crucii, scuipă pă monitor și zii: "- Ptiu drace!". Ca să uiți ce-ai învățat' azi. Noi n-avem nevoie dă dăștepți d'ăștia.

[...] i-as zice sa o stinga cu motorina

Bună motorina. Ia foc mai greu, da' arde mult și sigur.

Rasfat pe vremea lu' ceashca

fhgftfthdh_zps52eaebf0.jpg

Asa va fi :)

fgtjyfuklnk_zps5a3cebcd.jpg

Transmisie pe curea in 1940

_57_zps0f898b3c.jpg

• Upvote 2