Axe

Fotografii de pe Internet

Recommended Posts

:) sa fi pasager...

:( sa fii pasager...

• Upvote 3

Incercam sa fiu de ajutor. Am vazut intamplator dup-aia ca s-a mai discutat subiectul intr-o arie separata.

Prinde bine, mumusache era foarte vehement in a demonstra ca limba romana e gresita, si mi-ar placea sa ramana cu informatii corecte si constructive. Iar cand ma trage de maneca si pe mine, s-o faca pentru a-mi multumi.

Scuzats.

• Upvote 4

Dacă mai fu, să-mi fie cu iertare:

JoEu5q2.jpg

Și să nu sară bătăuşii din coceni (ăia care or să se ia de oameni pe poteci : )) ) - DA, e cu cratimă, nu cu punct!!!

• Upvote 1

Incercam sa fiu de ajutor. Am vazut intamplator dup-aia ca s-a mai discutat subiectul intr-o arie separata.

Prinde bine, mumusache era foarte vehement in a demonstra ca limba romana e gresita, si mi-ar placea sa ramana cu informatii corecte si constructive. Iar cand ma trage de maneca si pe mine, s-o faca pentru a-mi multumi.

Scuzats.

Tu iar ai baut multa votca...   unde eram vehement ma ????  Deja te intreci cu gluma, si nu va fi ok pentru tine deloc.

2152436muttley.jpg

Dacă mai fu, să-mi fie cu iertare:

JoEu5q2.jpg

Și să nu sară bătăuşii din coceni (ăia care or să se ia de oameni pe poteci : )) ) - DA, e cu cratimă, nu cu punct!!!

Nu stiu daca ai fost pe faza... Dar: mereu tu ai 'sarit' primul...  Si asta spune multe despre un om... Ma rog doi, tu si clona ta muttley...

Băbăeț. Io am dat cu mopu' și voi iară tropăiți cu bocancii cu tină. Știți bancul ăla cu polițiștii la locul unei crime comise de femeia de serviciu?

• Upvote 2

Ma baieti, daca tot e 13, eu zic sa va luati de par pe Topicul frustratilor - sine missione (no mercy shown, no quarter given).

• Upvote 1

:) Cred ca cel mai bine este sa ne spui acel banc.

Dormitor model :)

jytjjtjtyjutyjt_zpsngxbgdxl.jpg

Domnisoara/Doamna doarme-n showroom?

I-am propus sotiei sa fecem si noi asa. A zis ca am luat-o razna! :D