Axe

Fotografii de pe Internet

Recommended Posts

Hindustani? Oricum kefiyeh-urile alea or să devină tare ”la modă” şi pe la noi.

Mai mult din pricina climei decât modei, dar... :))

Qwertyphoto.com Cycling, Running and Landscape Photography.

E de fapt un site al unui fotograf freelancer:

Mountain Biking, Fell Running, Cyclo-Cross, Track Cycling and Landscape Photos by Richard Seipp, Freelance Photographer. | Qwertyphoto.com Cycling, Running and Landscape Photography.

Merita macar un scroll in prima pagina! :D

tare de tot poza, parca mi-l inchipui cershind apa ! :)

Daca nu ma insel poza este facuta intr-o perioada destul de dramatica... O seceta puternica care a lovit Australia, sunt mai multe poze in seria din care face parte si cea de sus, pare-se ca pur si simplu koala si-a depasit teama de oameni in cautarea apei. Sau poate ma insel.

Chiar asa a fost sa stii,poza este facuta in Australia in una din verile extrem de fierbinti.Acest ursulet Koala a iesit din padure in fata ciclistilor fiind extrem de insetat, iar unul din ei ii ofera apa din propriul bidon.

MA bucur ca ti-a placut poza.In poza de mai jos,unul din ciclisti face o criza de sciatica si efectiv intepeneste de tot.Din fericire,in grupul de ciclisti exista un medic care avea si antidotul...

Imagine postată

Xemax,nu am stiut ca sant mai multe poze cu ursuletul asta.Eu nu am avut-o decat pe cea pe care am postat-o.Excelente pozele din link-ul dat de tine.Meriti un premiu:Cupa Spaniei la ciclocross-Karrantza sau iadul de pe Pamant.

Imagine postată

:) Informatia circula foarte haotic pe inernet, mailuri etc... Adesea se mai si faramiteaza, probabil din cauza asta la tine a ajuns doar o poza. Io am primit pe mail, parca, mai multe poze si cand am vazut-o pe cea poztata de tine mi-am adus aminte ca erau mai multe; la momentul la care le-am primit am fost impresionat de povestea lor... Si uite asa datorita hazardului, coincidentei si a naiba mai stie ce: tu ai vazut si restul pozelor din serie, iar eu m-am minunat la inca unul din instantaneele memorabile trimise de tine...

Ie bun forumu' asta domn'le! :D

E-1 -> Banksy (indoor, outdoor) :-)

Cunoastem, cunoastem :)

Uite un paste-up de al meu, de acu' vreo trei ani:

Imagine postată

Din ciclul "cele mai frumoase insecte... reale!"

insect one :(

Imagine postată

Edited by myxtreme2012