h3x0r

Market Place?

Recommended Posts

Buna ziua,

As dori sa stiu daca mai exista MarketPlace, pentru ca mie nu-mi mai apare in sectiuni.

Multumesc,

Mihai

Din ce vad nu mai exista. Probabil pentru ca erau doar 2 biciclete si un angrenaj.

Dupa o lunga suferinta si lupte seculare care au durat vreo cinci-sase ani :P

• Upvote 1

Cum adică? Forumul acesta nu are o arie destinată vânzărilor? O_o
Eu am crezut că îmi este inaccesibilă/ascunsă deoarece sînt user nou, nu mi-am închipuit că nu există :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

E forum. "Dăcât". :)

• Upvote 1
  • Like 1

Haidi, b0$$. Daca am ajuns sa citam din filme cu Steven Seagal inseamna ca forumul asta a ajuns pe fundul marii.

• Haha 2

Eh, citatul ăsta a fost singura chestie mișto produsă vreodată de Steven Seagal. :D Măcar pentru asta să fie pomenit.

PS: ai o listă de filme din care presupui că e ok să dăm citate, sau? ;;)  Adică e mai bine „Everybody knows, when you make an assumption, you make an ass out of «you» and «umption»” fiindcă e al lui Samuel L Jackson din The Long Kiss Goodnight (1996)?

• Thanks 1
  • Haha 1

Cine are nevoie de market place? :D (old, but still funny) #thegodfather

Related image

• Thanks 1
  • Haha 1

1 hour ago, puterfixer said:

Eh, citatul ăsta a fost singura chestie mișto produsă vreodată de Steven Seagal. :D Măcar pentru asta să fie pomenit.

PS: ai o listă de filme din care presupui că e ok să dăm citate, sau? ;;)  Adică e mai bine „Everybody knows, when you make an assumption, you make an ass out of «you» and «umption»” fiindcă e al lui Samuel L Jackson din The Long Kiss Goodnight (1996)?

Propun minim 6.5 pe IMDB! :))

• Upvote 1

Și chestia e că nici nu zice Seagal replica aia, ci personajul negativ. :D

• Thanks 1

5 hours ago, puterfixer said:

....The Long Kiss Goodnight (1996)?

Sa fii iubit! We've got a movie fo' tonite! :D Sau The net sau Enemy of the state? Hmm...

...amu serios, unde ati ascuns market place-ul?

A mai fost Steven Seagal cap de afiș pentru Executive Decision (1996), ca să descoperim că personajul jucat de el moare în primele 3 minute ale filmului. Poate de-aia filmul chiar e suportabil și a primit 6,4 pe IMDB, respectiv 63% pe tomatometer.

Marketplace nu mai avem, ne-am aliniat la majoritatea cafenelelor, cluburilor de fitness și cercurilor de lectură care nici ele n-au un colț pentru talcioc. Poate când și-o aloca Starbucks spațiu pentru tarabele altora în cafenea, ne mai gândim.

“Toto, I've got a feeling we're not in Kansas anymore.” (The Wizard of Oz, 1939), “After all, tomorrow is another day!” (Gone With the Wind, 1939)

Io glumeam on topic. Dar nu mint, cand am intrat pe forum, la cateva zile, m-am uitat si eu dupa el si am avut aceeasi supriza. Adevarul e ca e mai liniste fara talcioc. Obisnuinta asta ...“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got in my pajamas, I don't know.” (Animal Crackers, 1930)

eh, e un pic si de "talcioc" pentru cine stie sa citeasca printre randuri

Salutari, 

Sunt in cautarea unei biciclete pentru pustiulica, una de cu roata de 20 (cu suspensie sau fara - nu m-am decis, dar sa fie cadru aluminiu si sch de viteze - cube,coratec, cannondale, focus, canyon). 

Nu stiu unde sa mai caut oleix si lajuma - nu exista nimic din ce vreau eu. Ma puteti directiona catre alte locuri de cautat? 

Mi-e greu sa cred ca nimeni nu vinde bicicleta copilului (vorbesc de niste bicle mai rasarite calitativ - sau poate nu s-au vandut deloc). 

cel mai propabil o sa iau de la decathlon wyldee 20. ochii sticlesc (mie) la canyon de 20, dar pretul de 700euro nu-mi surade deloc pentru o bicla de amator incepator.

daca ai rabdare un pic, ma duc vineri sa vad o bicicleta a unui var pe care vrea sa o vanda. Zicea ceva de un Scott de 20".