Sign in to follow this  
ionelul

Abandon scolar

Recommended Posts

Prietenul meu a abandonat 10 clase,e bine ce a facut?Cum e sa abandonezi scoala?Te poti angaja si cu 10 clase?Unde te poti angaja?

Parerea mea este ca el nu a suportat 12 clase ca matematica e prea grea pentru nivelul sau.Daca as abandona si eu cls a 12 si as ramane cu 11 clase m-ar angaja cineva?

Ceea ce vroiam sa spun este ca colegul meu este angajat in Cipru pe un salariu bun,este necalificat si nu se mai intoarce la scoala.

Bine ai revenit! :-H

Cine naiba se uita la diplome ? Conteaza ce stii sa faci ...

• Upvote 1

Lucrand necalificat in tari calde pe un salariu bun iti poti cumpara usor o masina.

dsc015442.jpg

• Upvote 1

Pai si cu parinti mei cum fac sa nu-mi descopere munca?Nu vreau sa stie ca muncesc necalificat.Muncesc necalificat pentru ca nu am experianta dobandita pe piata muncii.

Te cunosc de undeva? :)

Oameni buni, nu-l mai băgați în seamă, băiatul trollează cu grație - și în plus e recidivist. 

Un ban definitiv si la acest user ar fi binevenit... Dar recunosc, celalalt thread era mai amuzant, dar se simte ca e acelas user.

Un ban definitiv si la acest user ar fi binevenit... Dar recunosc, celalalt thread era mai amuzant, dar se simte ca e acelas user.

Dar cu ce v-am gresit?Nu am insultat si nu am ofensat pe nimeni din comunitatea aceasta.

Insulți gramatica și ne insulți inteligența.

Eu stiu ceva gramatica doar ca nu stiu cum se aplica,sunt un fel de semianalfabet.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this