Sign in to follow this  
Robert H

Antifurt Bicicleta

Recommended Posts

Salut,

Incep prin a va spune ca imi pare rau daca cumva e un alt topic pe aceasta tema ,dar sincer nu l-am gasit.

Mi-am achizitionat de o saptamana un Rockrider 520 si mi-am cumparat si un antifurt BT-Win 700.

Ma interesaeza daca stiti cumva daca este ok acest antiufurt, pare sa fie durabil si e destul de masiv ,dar nu am gasit pe nici un site/blog sau youtube nici un detaliu depsre acest antifurt. Poate ma puteti ajuta cu ceva pareri daca ati vazut pe undeva ceva descriere (inafara de Decathlon).Pe langa acEst antifurt de tip U-Lock imi puteti da ceva sfaturi pentru un al doilea antifurt ce sa il folosesc pentru momentele cand dai o fuga pana in magazin si nu poti lega bicicleta decat de stalpul de la un cos de gunoi sau vreun semn de circulatie.

Tin sa precizez ca e prima mea bicicleta mai buna, in rest am avut doar biciclete care nu meritau furate doar daca vroiai sa le duci la fier vechi.

Arată destul de bine pentru banii ăștia; review-urile de 1 și 2 stele se referă în principal la faptul că e prea mic (lucru pe care îl poți observa înainte să cumperi produsul).