Invitat special

Ce ati praduit de Black friday?

Recommended Posts

5 hours ago, Botero said:

@Danyutz bun pretul la 520. Dar la el trebuie sa mai adaug si senzori + suport ghidon + transport. Deci ma duc la +250EUR

@crystale Lezyn-ul ala e prea micro :)

Am vazut niste reduceri pe bune la Maros pentru Bryton (450 & 410). Dar sunt in dubii legate de un produs 100% chinezesc.

220€ bundle. + transport

E cineva interesat de aspiratorul asta? A luat si ea si eu si avem doua. Sigilat, 300lei, cat a fost pe emag.

2 minutes ago, Mookyama said:

E cineva interesat de aspiratorul asta? A luat si ea si eu si avem doua. Sigilat, 300lei, cat a fost pe emag.

Asa comunicare mai rar :)) Nu v-ati vorbit si voi inainte cine ce ia?! Si oricum, in niciun caz nu trebuia cumparat cu plata prin card ci ramburs, ca se mai razgandeste omul mai ales de BF. Anyway, o sa intreb un prieten care isi cauta. 300 lei e un pret bun pentru aspiratorul ala, pretul actual insa e o aberatie.

I-am facut un test cateva si vreau sa zic ca sunt ok cu ce poate. 

Nu a fost neintelegere. Initial, eu l-am luat de pe emag. Apoi ea a luat altul de pe altex, cu 5 ani garantie. Insa cand a sosit cel de la emag in aceeasi zi cu comanda, scria mare pe cutie 5 ani garantie, insa trebuie sa il inscrii in programul Philips ca sa o si primesti garantia. Intr-un cuvant, amandoua au aceeasi garantie. Nestiind cum sa anulez comanda, am zis ca intreb in jur cine il doreste dupa ce ajunge si cel de la Altex, aspiratorul fiind la un pret decent.

25 minutes ago, Stuparul said:

@Mookyama, tu chiar crezi in garantii?

Ca tot veni vorba, era un review la un aspirator pe emag, unde cineva a fost cu produsul in service, in garantie fiind, si i s-a spus ca s-a defectat din cauza ca a aspirat praf prea fin si ca nu il pot repara gratuit. WTF.

Nasol. Teoretic dacă e vorba de praf de ipsos este tare fin. Acum nu știu ce sa zic, pentru lucrări ar trebui ceva dedicat. Nu mă pricep. 

Intre timp aspiratorul și-a găsit casa. Mulțumesc de găzduire.