Axe

Videoclipuri Interesante

Recommended Posts

Excelent

• Upvote 2

L-am vazut si eu odata pe unul cu un dhs lighting care se dadea pe rampele din skate park,tineretului.Nu stiu daca dupa acele trick-uri a mai ajuns cu ea acasa ;)).

Opel a decis să profite de adunarea fanilor rivali şi a pus în scenă o strategie de promovare care să strice petrecerea VAG. Ingenioşi, cei din Russelsheim s-au prezentat la adunarea de la Worthersee cu 6000 de ochelari 3D. I-au împărţit participanţilor, fără a le dezvălui motivul şi nici identitatea. Fanii Volkswagen au luat ochelarii fără a şti că provin de la Opel. S-au aşteptat la o surpriză din partea VAG şi nu la o cacealma.

Opel a pus apoi în scenă un foc de artificii impresionant. Cerul a fost luminat şi colorat vreme de câteva minute. Cei care au folosit ochelarii au putut vedea că, de fapt, artificiile compun logo-ul Opel în 3D. Majoritatea celor care au căzut în plasă s-au amuzat şi au apreciat ideea ingenioasă a germanilor. Alţii au ars însă ochelarii ca formă de protest.

sursa: realitatea.net

un filmulet pentru cei pasionati(cum sunt si eu) de cursierele vechi(vitange)

Edited by MLADEN
Mutat la topicul corespunzător
  • Upvote 1

Iata ce poate face o portiune cu gheatza pe traseu !!!!

• Upvote 2

Ati auzit de specia de dinozauri numita stegozauri?

A se vede contextul, adica un record romanesc stupid.

• Upvote 4

Saracu de tine.... Scuza-ma, dar sa sti ca am zis-o fara niciun fel de malitiozitate. E durerea pentru saracia unora. Asta e , Romania e plina de saraci, insa de  aai multe feluri. Cei care nu au ce manca, sunt cazurile cele mai fericite! Insa aici vorbim de altceva...

Daca voi fi "banat", nu-mi va parea rau...

Era doar un filmulet, stiu ca nu ai spus-o cu malitiozitate insa ai spus-o ! De ce de fiecare data cand calci pe bataturi un credul, aaaa, pardon un credincios, trabuie sa se nasca discutii aprinse sau foarte aprinse ?!?

Luati-l ca pe oricare alt filmulet, place - bine, nu place - iar bine. Nu trebuie sa ajungem la "impunsaturi", hai sa fim sanatosi cu totii.... :)

Era doar un filmulet, stiu ca nu ai spus-o cu malitiozitate insa ai spus-o ! De ce de fiecare data cand calci pe bataturi un credul, aaaa, pardon un credincios, trabuie sa se nasca discutii aprinse sau foarte aprinse ?!?

Luati-l ca pe oricare alt filmulet, place - bine, nu place - iar bine. Nu trebuie sa ajungem la "impunsaturi", hai sa fim sanatosi cu totii.... :)

Ok, scuze, sincer, os a incerc sa evit. Acum, omeneste vorbind: grecu ala a uitat ceva: SA BAGE MANA IN FOC LA PROPRIU! Lucru pe care il fac toti cei care iau lumina de Pasti la Iersusalim, SI NU SE ARDE NIMENI LA MANA, decat dupa ceva timp, nu insa si atunci, in momentul cheie.

Niste "ciumeci"(asa le spunea pe vremea mea la jmeqerii prosti):

• Upvote 4