Axe

Videoclipuri Interesante

Recommended Posts

mda, comentariile sunt incredibile.

ca de obicei se devoalează imbecilismul rutier în care suntem nevoiți să ne ducem zilele.

Ca pietoni/bicicliști/șoferi.

"ce gatu masii cauta pe mijlocul benzii? nu poate merge mai pe dreapta, la inceputul clipului il arata pe unde merge ..............ce credeti? e ok asa ??????????????sunt satul de genul lui trebuia sa il arunce de pe pod "

"pai mi se pare si corect, oamenii din autobus si ceilalti participanti la trafic poate aveau o urgenta si au fost intarziati, ce vina au ei? or fost obigati sa stea pana a dat politia drumu la circulatie"

"dal si pe ala in cu bicicleta in p... masi merge pe mijlocu drumului..."

"asta am observat si eu,ce daca merge pe bicicleta ,sa earga in p........ masii langa drum,ca doar nu este GAD."

"prost ala cu masina! trebuia sa dea inapoi sa treaca si peste fraier nu numai peste bicicleta!"

"daca analizati putin situatia o sa observati ca nici in ruptu capului nu putea sa-l loveasca, e ceva "putred" aici"

Parca la filmuletele cu biciclete sunt comentarii mai retardate ca la orice alte filmulete , ai impresia ca sunt redusi mintali .

• Upvote 2

Ce ziceti voi de tamplarul asta ? :))

• Upvote 2

Care te-ai saturat de spart lemne ?!

Zarit in targ la Obor partea de sus a dispozitivului. Daca s-a saturat cineva :)
  • Upvote 2

Zarit in targ la Obor partea de sus a dispozitivului. Daca s-a saturat cineva :)

Prin metoda asta se obtine mai putin rumegus, mult mai eficienta decat folosirea lamei clasice.

Eu as face invers, as lua motorul si m-as duce sa tai copacii !!! :))