Axe

Videoclipuri Interesante

Recommended Posts

O mica farama din Absa Cape Epic 2014 stage 2, dupa o noapte de ploaie

• Upvote 4

O mica farama din Absa Cape Epic 2014 stage 2, dupa o noapte de ploaie

Remarc ca si la MTB au inceput sa apara castile aero. La sosea deja seamana cu cele din anii 80.

• Upvote 1

• Upvote 3

Am tot zis ca-mi iau camera dar cred ca mai bine imi implantez una in frunte pentru ca am nevoie si la masina, ca pieton etc.

• Upvote 1

http://tinyurl.com/mft5t2m

Am tot zis ca-mi iau camera dar cred ca mai bine imi implantez una in frunte pentru ca am nevoie si la masina, ca pieton etc.

Si daca ti se strica camera de la cazatura ti-o plateste soferu ?

Tot ce se strica se trece in procesul verbal

@@Axe, tu esti cascadoru' ?

Sunt curios care au fost urmarilii :) , adica mai respira maimuta/maimutoiu' din spatele covrigului?

Ar trebui sa mai respire, a gresi e omeneste. Dar tre' sa plateasca pentru tot, inclusiv retinere permis pentru neacordare de prioritate.

• Upvote 1

Nu sunt eu, am gasit filmuletul pe net.

Salut ! Vina îi aparține în totalitate biciclistului deoarece nu a anticipat momentul de neatenție al șoferului, care nu-i va acorda prioritate și care-l va doborî in urma impactului, care era previzibil...

• Upvote 2

Mai nasol e cand il vezi pe sofer ca se uita fix la tine. Dar n-ai cum sa-ti dai seama ca, de fapt, se uita prin tine. Apoi trece (deasemenea) prin tine.

• Upvote 2

Salut ! Vina îi aparține în totalitate biciclistului deoarece nu a anticipat momentul de neatenție al șoferului, care nu-i va acorda prioritate și care-l va doborî in urma impactului, care era previzibil...

Hai, pe bune ?

Inseamna ca le dam dracu' de reguli de circulatie si trebuie sa circulam dupa simturi, pe pipaite, sa anticipam daca da unu' peste noi sau nu ?

Ma, tu tii cu ursu '? :)

• Upvote 2

Pentru ca politia, chiar si prezenta, este tot omniabsenta.

Ei au scapat situatia de sub contril, ei au permis comportamentul asta in trafic, ei nu sunt in stare sa aplice un cod rutier, care este preponderent bun. Trebuie doar sa vina trupele NATO sa-l APLICE. ATAT! 

Soferul BMW-uli conduce asa, doar pentru ca i s-a permis de catre politie de-a lungul timpului, si i s-a intiparit in gena.

Partea haioasa(?) este ca daca iese cu masina afara din tara merge exemplar. Ghici de ce?

P.S. Tot biciclistul il intreaba daca e bine. Saracul de el! de BMW... 

Dar sa vedem partea buna a lucrurilor. MULTUMIM BMW-istului ca dand dovada de altruism, in marinimia sa, nu a acrosat biciclistul si si-a avariat bunatate de masina.

• Upvote 2

Si eu l-as fi intrebat acelasi lucru, evident la misto ! :)))))

Salut ! Suntem la rubrica "Divertisment"  !

Inainte ca politia sa aplice legea trebuie ca drumurile sa respecte legea!  Sunt multe intersectii unde marcajele lipsesc sau sunt pe jumatate sterse. Deasemenea sunt multe intersectii marcate total aiurea fata de "tendintele" si fluxul circulatiei. La fel si timpii semafoarelor. Practic in Bucuresti nu prea ai cum sa circuli 100% legal (cel putin ziua, de luni pana vineri).

Cred ca discutia ar trebui mutata deja la biciclistii si soferii.

Si eu l-as fi intrebat acelasi lucru, evident la misto ! :)))))

Daca era vreun indian la volan se lasa cel putin cu o mutra sparta.

• Upvote 1