Axe

Videoclipuri Interesante

Recommended Posts

well done young man!!! :))))

E men.
Man e unul. La singular. Decât.
Acolo în clip e mai mulți mani, adicătelea e meni. (i-urile sunt din română, dar se-înțelege ce voi să zic, se pot ignora)
Și felisitasionurile tre' să le primească toți.
Deci" "well done young men" ar fi mai aproape de adevăr. Deși e doar "vânare de vânt"  sau "băgare în seamă"... Sunt absolut convins că toți cei din clip vor fi apreciat deja acest laic venit dinspre forumu' nost'.
O să încerc să le transmit asta cumva.

• Like 1
  • Haha 1

Cred ca se referea doar la invingacios. Cine e pa primu loc.. sa stieee.

• Upvote 1

Și tu zici bine ;)
Ca-n bancu' cu rabi: "Și tu ai dreptate"
Da' la câtă băgare de seamă am văzut, recunosc că îmi simt postul amenințat. Iar asta e o artă.
Nu am nimic împotrivă să se ridice un alt băgător de seamă, da' măcar să o facă cum trebuie.

Totul la superlativ.
Tehnică, filmare, coloană sonoră, montaj.
Atenție, partea esențială este trasă într-un singur cadru, totul cu un flow de invidiat! (mai mult chiar, de la 0:06 la 3:35)
Iar la 2:31 e cireașa de pe tort.

• Upvote 2
  • Like 1
  • Thanks 2

• Upvote 4
  • Thanks 1

Nașpa.
Io n-am mașină de spălat vase. (e scumpă, apa e calcaroasă la noi și se strică ușor...)

Cred că suportul de 6-pack de bere e mai util... ;)

Happy%20Hour%20Bro.jpg

• Like 1

1 hour ago, killer_fan said:

Pentru un plus de motivatie ca sa iesiti la ture.

Doamna cară grătarul pe cursieră si beșnița aia merge cu trekingul gol, nici o bere nu cară. Ea il monteaza, ea il aprinde, ea e "Cocoșatu'". El stă la poză.

Păi cum sa nu ne pizduie când plecăm?

• Haha 2

Și mai și pedalează pe foaia mare, în bașcheț!

• Haha 1

în urmă cu 1 oră, BodoC said:

Doamna cară grătarul pe cursieră si beșnița aia merge cu trekingul gol, nici o bere nu cară. Ea il monteaza, ea il aprinde, ea e "Cocoșatu'". El stă la poză.

Ea doreste sa arate, conform curentelor actuale (de acum 2 ani cand fu filmat), ca este o femeie puternica si independenta, ce poate indeplini cu usurinta rolul barbatului in societate. E cu mesaj ascuns :)).

Iar el probabil ca este vegan, de aceea nema bere sau alcool. Probabil e d-asta cu suculetzu cu paiutzul.

19 hours ago, BodoC said:

Sa o vezi pe vecina-mea cum muta pavele de beton, iar sotiorul o intreaba din usa casei daca nu vrea un ceai. Sa nu mai zic ca de la masina el vine cu cheia de la casa in mana si ea cu plasele de cumparaturi, uneori 4 la numar. Nevasta-mea se amuza, eu tac...

• Haha 1

prelucrare fierătănii

Acest videoclip zic că ar trebui sa fie învățat de orice nou doritor de bicicleta. E scurt și la obiect.

• Upvote 2
  • Thanks 1

Oh wow, in cei cativa ani de cand nu le-am mai urmarit continutul, au inceput sa aiba un dram de realism si de adaptare la nevoile muritorilor de rand. Sunt socat @-)

• Haha 3

Fix la asta ma gandeam eu, ca acum ceva vreme aveau comparatii de greutate intre dura-ace si ultegra, iar acum zic ca nu are rost sa tintesti spre pro daca nu esti pro.

• Upvote 1

2 hours ago, mihaitasr said:

Fix la asta ma gandeam eu, ca acum ceva vreme aveau comparatii de greutate intre dura-ace si ultegra, iar acum zic ca nu are rost sa tintesti spre pro daca nu esti pro.

Probabil le-au zis cei de la departamentul de marketing ca au inceput muritorii de rand sa le dea unsubscribe si ca le scade marja de profit :)) 

• Haha 2

Ca apple fanboi nu posă mă abțâu.
Și ca fan Matrix. (abia ajtept Matrix 4. Numa că din cauză de covid s-a cam amânat...)
Enjoy.

• Haha 1

filmuleț cam lunguț !

• Like 1