Axe

Videoclipuri Interesante

Recommended Posts

Door to hell in Darvaz

Aia zic ca nu e rentabil sa capteze gazul care arde, pe cand altii vor sa capteze caldura din balega.

Iata o fana de-a dreptul "inraita" si cu toate astea... eu inca nu am inteles acest mod de exprimare! Nu ma deranjeaza absolut deloc sa ma uit la asa ceva si totodata nu ma mira ceea ce vad, nu consider precum societatea primitiva, drept o interdictie cu caracter religios si nici nu interzic, a se discuta despre... tabu!

In fond este trupul si viata fiecaruia, plus de asta societatea nu se mai afla in sfera primitiva, deci... urmariti clipul filmat aseara, imi cer scuze de sunet - am crezut ca volumul tv-ului a fost suficient de tare - si chiar a fost tare, doar ca am acoperit cu degetul - fara sa-mi dau seama - o parte din microfon, dar se poate citi :D

Am fost placut surprins sa constat, ca am prins momentul cu ceea ce ne place, indragim si discutam despre... bicicleta! :)

PS: Eu nici daca as fi platit, nu as purcede :eek:

http://www.youtube.com/watch?v=JL1X4mCBJGY

vaaai si vaaaai, cei trei "calorifei", problema este ca 90% daca ii pui canta la fel

cum sa scoti un dop de pluta dintr-o sticla.... ????:confused:

foarte tare!

o noua categorie de donatori de organe ?! :rolleyes:

:confused: La ei nu exista riscul sa-ti deschida unul portiera in nas ,sau sa dea unu' cu Pobeda peste tine.Asa ca nu se stie care sunt donatorii.:cool:

Geez, daca duda aia nu ar fi fost mare si galbena!!! as mai fi inteles incidentul :D si totusi mai poate exista o varianta: sa fi fost aranjament, special ptr a fi 'expus' lumii pe net :) ... daca nu, atunci protagonistul in cauza, chiar a dovedit ca e dus cu capu :) punct

Iata ce am filmat eu si un prieten cand am fost weekendul asta intr-o tura scurta pe langa Cluj :

E foarte tremurat, din cauza ca tineam camerele in mana pe ghidon ca niste dobitoci :D, am si mers cam incet din cauza asta, dar pe viitor asta s-a rezolvat: mi-am mesterit un suport pentru o camera digitala mai veche pe ghidon, asa ca urmatoarele o sa iasa mai bune. Macar sper sa va placa melodia de pe fundal :)

LE: eu sunt ala cu casca si cagula care arata ca un terorist

LE: eu sunt ala cu casca si cagula care arata ca un terorist

arata ca un terorist? :eek: eu puteam sa pun pariu ca e osama :D.

captivante cadrele cu craterele din sosea...:)