Pug

bicicleta hardtail 2000lei

Recommended Posts

Salut. Caut de ceva timp o bicicleta hardtail la cam 2000 lei, as vrea niste sugestii. As prefera sa fie firma mai cunoscuta, In orasul meu sunt scott si btwin. Peste tot unde caut gasesc ca rockrider-ul 540 de la btwin, decathlon e cam cel mai bun incadrat in pret. Adevarat? Ceva alternative la pretul asta de la Scott? am vazut cateva 'scott aspect' , care par ok.

Pe unde intentionezi sa o folosesti?

Ce inaltime ai? Scott la 2000 lei cam greu, doar sa prinzi vreo reducere sau sa negociezi direct la magazin, se mai practica.

Mai e varianta Cube Aim.

Oricum sa ai in vedere ca la biciclete "de firma" 20 pana la 30% din pret il platesti pentru logo.

• Upvote 1

26 minutes ago, Invitat special said:

Ce inaltime ai? Scott la 2000 lei cam greu, doar sa prinzi vreo reducere sau sa negociezi direct la magazin, se mai practica.

Mai e varianta Cube Aim.

Oricum sa ai in vedere ca la biciclete "de firma" 20 pana la 30% din pret il platesti pentru logo.

1.82m si apropo, la ghid marimi de la decathlon scrie ca marimea L e pana la 1.84, eu daca stiu ca intr-un an maxim trec, in doi ajung la 1.90 are rost sa imi iau L sau mai bine imi iau XL?? 

+intentionez sa merg in oras, dar si pe la padure munte putin etc

1 minute ago, Invitat special said:

Pe ce estimezi tu aceasta crestere in inaltime?

Ce varsta ai?

15, cred ca o sa ajung pe la 1.90 in cativa ani

33 minutes ago, Invitat special said:

Mai e varianta Cube Aim.

http://www.xtremeriders.ro/biciclete/hardtail/scott-hardtail?brake=60&frame=61&price=-2200&wheel_size=53 dintre astea ar fi ceva bun? 

https://www.decathlon.ro/mtb-540-rockrider-275-rosu--id_8379537.html

pana la urma cam pe asta as lua-o dar vreau sa fiu sigur.

E diferenta mare intre roti de 27,5 si 29 ?

Atenție utilizatori Rockrider!
(In atentia celor care au cumparat biciclete B'TWIN in perioada iulie-decembrie 2017!)

(linkul este un pdf cu mai multe pagini. La clic se deschide prima pagină și la încă un clic link-ul cu toate paginile)

Retragere_voluntara_B_twin_rockrider_RR5

Bisnitarii astia de la Decathlon au scumpit bicicletele cu 200 lei acum ... ca s-a incalzit vremea. Evident modelele care se vand cel mai bine.

• Sad 1

3 hours ago, Frankie said:

Bisnitarii astia de la Decathlon au scumpit bicicletele cu 200 lei acum ... ca s-a incalzit vremea. Evident modelele care se vand cel mai bine.

Cine-si face iarna car... beneficiaza de reduceri. B-)

• Upvote 2