tsisak

Te-am văzut în trafic

Recommended Posts

Am vazut azi pe multi prin oras,nu-i cunosc dar i-am salutat

Nicule,ce inseamna echipat corespunzator?

Scuze ,greseala mea:voiam sa zic ca aveau echipament de ciclism,casca etc.La asta ma refeream .Faza cu echipat corespunzator cred ca a sunat cam aiurea

Îhî. Am rătăcit cheia fixă de 15 și m-am dus până la Dedeman să iau alta, să pot schimba pedalele Verei cu unele fără colți metalici ca să nu-și mai uzeze tălpile pantofilor. Și înainte de asta m-am văzut cu myxtremu' la Piața Gemenii să-i dau produsele comandate.

Sub-Zero?

Se vede triaba că nu-l cunoști prea bine... ;))

sau nu citești atent forumu'...

Are masca lu Darth Vader :P

Habar n-aveam cine-i subzero ăla. Io-s din generațiile Tom&Jerry, nu triștii ăia de Power Rangers sau Mortal Kombat sau WWF. :D

Port ochelari (obligatoriu) și mască de respirat (uneori). Pelerina Jedi o evit că mi se prinde la roată.

Vazut astazi la mars Pandy cu superba lui Koga si Purix (nu sunt sigur daca era el) cu o bicla tot albastra,dar mai inchis.Ii salut! :)

Și noi te salutăm. El e.

Văzut azi vreo 1500 bicicliști. Îi salut și îi respect :)

Vazut si salut un curierist BMC alb asatazi pe la 2 pe sos.Oltenitei

Salutari colegului cu MTB rosu care ma claxona de zor pe calea 13 Septembrie, eu fiind in coborare pe ploaie am salutat mai tarziu, salutari inca odata si online.

salutari grupului compact de curieristi vazut astazi la ora 12 pe la Jilava spre Bucuresti

Am văzut în după-masa asta un domn echipat complet, cu o cursieră Bianchi, când tocmai intra în scara blocului de la intersecția Rădulescu Motru cu Poenari, în Tineretului. Io eram încărcat ca furnica, venind de la Mega Image, și nu cred că mi-a auzit salutul. Salut și aici și felicitări pentru ieșirea de azi, în ciuda frigului și a izmenelor subțiri din poliester.

N-a fost singurul care s-a dat azi prin Tineretului.Am fost si eu dar am stat vreo 45 min. ca mi-au inghetat degetele...

App.,salutari biciclistului cu un Cube albastru dupa care m-am tinut vreo 2-3 km apoi a luat avans ;).

Salutari (inca odata) cursieristilor ce treceau prin Magurele astazi in jurul orei 15, poate aici raspund la salut ca pe metebeu sunt cam greu de vazut (desi au foat salutati de 2 ori) [-X

Salutari ciclistilor din Tineretului care au avut azi curajul si dorinta de a bicicli pe o vreme ca asta (nu prea prietenoasa si umeda).Eu,daca nu incepea sa picure,mai ramaneam dar vad ca o tine asa,cu picaturi,deci poate mai ies :).

pai daca ati ramas in Bucuresti :) in zona Campina-Comarnic a fost o vreme excelenta .

Si aici,pe la 16:30 a inceput iar sa iasa soarele.