tsisak

Te-am văzut în trafic

Recommended Posts

Permiteti sa raportez, o sleahta de moderatori modera viteza pe A3 in seara asta ;))

Mi-au atras atentia 1 Zamphira si 1 fulean rosu :*

Ztraits! :* :*

:)

Aha, voi eraț' cu Prăfosu' cu 3 bițe sus?

Păi da, că Merida mea nu să vede. Că e tot timpul cea din mijloc. O eclipsează alealalnte

Pai altfel mai scuotiam mana pi jiam sa v-arat optscenitati?

Vai, ai aratat semnul pacii domnilor moderatori ? :)

Vazut una bucata @@sopinel in parcul "submarin" ce pedala vartos la dial. Am glasuit la adesa lui da' nu auzitara deloc.

Iera concentrat, presupun ca de mere :)

Asa ca imi vazui de treaba cu fimiu la concursul de juniori.

Salutari inca o data si lu' @@maus cu care dadui si mana, da' nu prea stia de unde sa ma ia :)

Salutari cursieristilor care erau astazi pe la 17:20 pe Giurgiului, directia Jilava. Unul dintre ei era imbracat in echipament de la Liquid Gas, celalalt nu am vazut in ce era imbracat, stiu doar ca avea roti din carbon.

Salutări biciclistului care cobora ieri la 16:35 din Palatul CFR, de la Mezanin, pe scările de la poarta G.

Nu cred ca sunt ciclisti,insa,daca da si frecventeaza forumul ii salut si aici pe baiatul din Loganul gri care m-a salutat ieri pe langa Adunatii Copaceni si pe baiatul de pe motor care m-a salutat pe langa comuna 1 Decembrie ieri dupa amiaza

Vazut (multi) biciclisti azi pe ruta Buc-Giurgiu.Salutari lui CipM ,lui Montal,Poseidon,Sorin Kiss & Co ,si celorlalti  intalniti pe traseu

Sa traiesti Nicule! Cred ca si eu te-am vazut sambata pe DN5, veneai spre Bukres... am incercat sa-ti fac si o poza dar a iesit putin "miscata"...

bicycle-motorhome.jpg

• Upvote 1

Sunt curios daca cei 3 temerari de ieri de pe drumul de Cota 1400 au ajuns pe ele pana sus, avand in vedere ca nu erau cu (,) cuie si mai sus era gheata continuua pe cel putin 1 km :)

2KRBEeAl.jpg

• Upvote 1

Salutari ciclistului care urca azi pe dealul de la Popricani spre Iasi. Frumos, la minus doua grade.

Vazut azi pe stimabilul @@a_mic alergand cu o frantuzoaica pe E85 (se vedea si-o roata in portbagaj). M-am prins prea tarziu ca sa dau un semn atunci :).

• Upvote 1

@@Croocodillul: :D. Eram inainte sa constientizez, pe drumul spre Siriu, ca-mi uitasem bocancii acasa. La acel moment eram foarte fericit. Fericirea mi-a trecut cand am facut stanga-mprejur si am luat in bot revenirea spre Bucale... 

• Upvote 1

Vazut azi puzderie de biciclari pe drumul dinspre Giurgiu, in jur de ora 1, de toate natiile si pe la 4 inca o tura de cursieristi, care au bagat se pare o ciorba de peste la Perla.

Aia multi multi cred ca au fost cu Lucian Balbuta( Mandruta ). De la biclete de DH pana la bmx-uri erau:))

salutari si aici celor doi rutieri intaniti ieri pe langa Palatul Cotroceni,si care apoi m-au depasit pe Iuliu Maniu

Salutari plimbaretului vazut ieri pe la ora 14 intre Dragomiresti si Bacu.

Salutări cicloturistului francez pe care l-am văzut în Timișoara, pe Calea Șagului, sâmbătă, 4 aprilie 2015.