Sign in to follow this  
ultkas

Sfat achizitie MTB

Recommended Posts

a_mic a fost adus în discuție pt că are 1,96cm.

Helga pt că e un 26". Un contraexemplu pt afirmația ta. MAI ALES că e foarte greu de găsit un 29 decent în bugetul pe care îl anunțase inițiatorul topicului. Iar un 26 cu cadru XL sau XXL putea fi luat cu reducere substanțială mult mai bine echipat.

Cheful de scandal nu l-am avut eu.
Puteai să taci și să nu fii off-topic dezgropând o postare - fie ea și off-topic în accepțiunea ta - veche de 2 săptămâni.
Ți-am explicat, dar văd că nu înțelegi, că nu era o glumă. Inside joke.
Și fii consecvent pliz. Dacă ai zis kthxbyebye ține-te de el.

#păcat #eramfanutău

Eu nu m am suparat pt glumite, am fost putin suparat pentru lipsa de suport si offtopic a unora.

In alta ordine de idei bicicleta mi se potriveste foarte bine dar problema ramane fundul 😂

Mi am comandat o pereche de pantaloni care sper sa ma ajute https://www.marosbike.ro/pantaloni-scurti/pantaloni-scurti-force-mtb-11-cu-interior-detasabil-galben-fluo.html#review-tab

Va rog si un feedback pentru bicla 😊

Înainte de a te sui pe biclă ți-aș propune să scapi măcar de 5, dacă nu 10 kile.

Aș rămâne la RR540, te duci și o probezi. Nu are rost să iei un așa zis 29er cu mai puțin de 2000 de lei, nu simți mai nimic din avantajul roților mari.