ovidiu

Topicul frustraților/Loc de dat cu capul

Recommended Posts

Maine-poimaine se termina anul, se scoate + si - si eu cu mare greutate am reusit sa acumulez doar un minus:((

Cand ma uit la altii ce bogatie de minusuri au altii ma cuprinde disperarea si ma gandesc cum m-am chinuit degeaba pana acum3:-O

Felicitari Basso, Krupp, MyExtreme, ma simt nevrednic sa stau de vorba cu voi.

luciene, daca nu faci o petitie nu ai facut nimic.

Maine-poimaine se termina anul, se scoate + si - si eu cu mare greutate am reusit sa acumulez doar un minus:((

Cand ma uit la altii ce bogatie de minusuri au altii ma cuprinde disperarea si ma gandesc cum m-am chinuit degeaba pana acum3:-O

Felicitari Basso, Krupp, MyExtreme, ma simt nevrednic sa stau de vorba cu voi.

Sa stai si tu deprimat in nemernicia ta.

bah, lasati dracu deprimarile la o parte, maine vine mos craciun, puneti mana de faceti bradu', bagati colinde la urechi si fiti veseli, ce plm. eu acu' fierb niste porcoase sa fac racituri (piftie pe intelesul vostru), am terminat de invelit sarmalele, bag vin rosu de la al meu tata (sa traiesti bre, te iubesc, esti mare, ai crescut 5 puradei), ascult romania cultural, ma cert cu motanii ca miauna dupa carne si astept sa vina diamondback-ul cu bulangii astia de la fancurier. deci, sa fie sarbatoare si veselie.

io incerc sa fac o comanda, injur de masa in acest ajun de ajun de craciun si mai zic si de organele dansei. Mama lu ala de a inventat Visual Studioul.

Diseara ma duc in club de pitzi si imi pare rau ca n-am un tricou pe care sa scrie: "Sunt o pitzi simpatica, prinsa in corpu grasului si barbosului asta"

sunt plin de frustrari. Si nici n-am cum sa-l minusesc pe basu

Aha,deci pe Creizi era sa-l calc aseara :)

randul care vine nu mai ratez

Moldovene,vezi ca mi-ai promis o sticla din vinul ala

Va pup,ticalosilor !

am promis si ma voi tine de cuvant. rosu pentru basso.

eu am mai sustinut de altfel ca de-alde Basso ca si Maus, nu mai au ce sa caute pe la concursuri, ca numa' ei castiga si de aia sunt frustrat. Huaa!!!!!!:D

un motan portocaliu cu alb pe nume lars, complet, si o pisica maro cu negru pe nume pisilina, fara ovare.

spargem gheata pe 2 Ianuarie cu o tura ln Bulgaria ?

a fost un obicei In ultimii doi ani,daca soseaua se mai usuca ar fi doritori ?..

Parca pana acum ma acuzai ca de ce duc pe toti ciumpalacii la magazinele de second din Russe (bulgaria). De cand ti-ai schimbat optica?

DUCI TU pe cineva undeva ?

'intelighentule,crezi ca fara mine sau fara tine nu pot flacaii sa merga la bulgari sau oricare alta tura ?

iar la aberatii nu mai raspund,pur si simplu esti un izvor nesecat

de minciuna,ura si invidie,chiar si acum In ajun de Craciun

DUCI TU pe cineva undeva ?

'intelighentule,crezi ca fara mine sau fara tine nu pot flacaii sa merga la bulgari sau oricare alta tura ?...

Parca pana acum ma acuzai ca de ce duc pe toti ciumpalacii la magazinele de second din Russe (bulgaria). De cand ti-ai schimbat optica?

Adevarat, fara tine, ca uneori tu basso, ca o dovada a caracterului tau mizer, cand aflai ca mergem la Russe tu plecai (uneori) cu o zi mai devreme ca sa iei cele mai bune tricouri, ca sa ai ce vinde la suprapret tot ciclistilor nostri. Foarte urat.

dom colon, nu e nevoie sa dai quote la propriile posturi. parerea mea.

mergeam cu Inca 5 flacai spre Ruse cand tu deja te Intorceai cu ghiozdanul plin :))

doi dintre ei sunt membri ai forumului si pot sa confirme

ai uitat Florine ??

si mai vorbesti de caracter ?!

oare ce caracter trebuie sa ai ?:D

stiu,nu ai aer daca nu te certi,asta esti tu

si ce Imi place cand Iti dai arama pe fata:))

mergeam cu Inca 5 flacai spre Ruse cand tu deja te Intorceai...

Ma intorceam pentru ca am fost la magazin la Dimibike sa cumpar 2 perechi de pedale cu tot cu placute, una pentru mine si una pentru Octav (si Dimi nu venea la magazin sambata, de aceea am plecat vineri) si te-am surprins ca tu te duceai la Russe, pe la ora 11.00, stiind ca noi o sa mergem a doua zi, sambata.

La magazinele de second nici nu am intrat, eu am echipament acasa si nu ma ocup cu vanzare echipament, pe cand tu aveai cate 40 de tricouri la vanzare. Probabil ca le fabrici. Sau lacomia strica omenia.

Si ai facut asta in repetate randuri, stiind ca plecam sambata la Russe, tu plecai vineri si veneai cu geanta plina la antrenamente sau direct la terasa, stie toata lumea care vine la terasa.

Ma intorceam pentru ca .....bal bal bla bla

cum era aia cu hotul striga hotul ?:D

rusinica !

Asa cum am explicat mai sus, ma intorceam vineri pentru ca am fost sa cumpar 2 cutii cu pedale de la magazin biciclete (fara sa merg si la cele de second - haine), dar tu mergeai la magazinele de second, stiind ca s-a anuntat tura pentru a doua zi, adica sambata. (si intrucat ai repetat faza asta, cu plecatul cu o zi inainte, ti-am spus asa prieteneste ca nu-i frumos, dar tu nu ai facut decat sa ranjesti, fapt care arata lipsa de respect fata de ceilalti ciclisti).

dar nu te-a Intrebat nimeni ce aveai In ghiozdan,ci de ce te-ai dus de vineri daca oricum trebuia sa te duci cu baietii a doua zi ?sa le iei tzoalele,pt ca nu aveai doua pedale In ghiozdan,era un 'rucsac de munte' plin,burdusit :))

cine se scuza se acuza http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/11.gif

rusine,le-ai luat cele mai frumoase toale

bah, daca n-aveti toale veniti la mine, am eu niste frumuseti tesute la razboi de bunicamea, vi le dau moca.

basso, am plecat vineri pentru ca l-am intrebat la tel. pe Dimi daca mai are pedale si mi-a spus ca da, dar sa vin vineri ca sambata posibil sa nu fie la magazin.

Asa ca am dat o fuga vinerea si m-am intors repede, fara sa mai intru si la second-uri (ne-am intalnit la jumatatea drumului in jurul orei 11.00), aveam un rucsac mic negru (cel cu climatchange.eu, identic cu rucsacul pe care-l are mai multe persoane), si nicidecum unul "de munte" asa cum minti tu cu nerusinare.

Intrucat am pus in rucsac cele doua cutii cu seturile de pedale, posibil sa ti se fi parut "burdusit". Daca tu te-ai intors de la Russe, de mai multe ori, cu rucsacul burdusit, sau cu masina pana la Giurgiu, acuma crezi ca toata lumea face la fel. Te inseli. Tu esti cel care avea la vanzare cate 40-45 de tricouri pe forum, la suprapret.

Degeaba incerci sa arunci vina pe mine, tu esti cel care ai facut aceste fapte, cu buna stiinta si in mod repetat si ai jignit pe alti ciclisti facandu-i ciumpalaci si ca de ce ii duc la Russe.

Lucrurile acestea le stiu toti cei care vin la terasa si s-au convins inca o data ce fel de om esti.

nu te mai smiorcai mai, ti-am zis ca iti dau eu toale. uite, pentru ca tin la tine si tot vine si mos craciun, iti dau si un oghial calumea burdusit cu lana de oaie.

da mah Florine,eu sunt omul negru,iar tu esti cel mai serios om,de o onoare impecabila

s-a vazut.....

da mah Florine,eu sunt omul negru,iar tu esti cel mai serios om,de o onoare impecabila s-a vazut.....

Esti pe aproape. Mai corect este ca tu esti omul rosu si se spune ca sa te feresti de omul rosu, care ranjeste la tine pe fata, dar te vinde, cand iti este lumea mai draga, pe doi lei.

dar te vinde, pe doi lei.

te-am vandut adica ?

si cine crezi tu ca mi-a oferit doi lei pe tine ?

si de ce ma Injosesc eu stand la barfa ieftina cu tine ?

Guest
This topic is now closed to further replies.