ovidiu

Topicul frustraților/Loc de dat cu capul

Recommended Posts

...S-a terminat si initiativa cu scrisul articolelor de pe prima pagina ... apare unul la 2 luni , s-a terminat initiativa cu povestitul curselor de acuma 50-60 de ani si tot asa....

Pai daca s-au scris deja... Ai rabdare sa mai treaca 10 ani ca sa scriem despre cursele de acum 40 cand vor implini si ele 50.=))

Ai rabdare maestro popovici, Ovidiu & Co n-au "pomodori" pe ochi . In privinta articolelor de pe prima pagina exista "propuneri si idei" cu toate ca IMHO am impresia ca cei care se intereseaza serios de articole sint o minoritate. N-am posibilitatea sa fac o evaluare dar cred ca bazarul si cafeneau sint cele mai des accesate "topicuri".

Sper ca intr-un viitor apropiat sa-ti treaca frustrarile =))

g.popovici, imi pare rau ca simti astfel. uite, stiu ca sunt printre primii la bagat zazanie si la batut campii, daca e nevoie ma voi retrage de aici si totul va fi frumos, ca inainte. m-a intristat mesajul tau si se vede ca e din suflet, imi pare rau si imi cer scuze.

ps. am vorbit cat se poate de serios.

Stai linistit , nu am vrut sa acuz pe cineva sau ceva de genu asta... nu esti tu problema... . Eu doar am vrut sa trag un semnal de alarma!!

Nu trebuie sa te retragi, doar trebuie sa te gandesti , sa ne gandim la ceva ,sa schimbam, sa aducem imbunatatiri ....

Stii vreau sa reapara pofta aia , atunci cand prinzi un PC sa intri pe ciclism.ro sa vezi o noutate.... ceva frumos .... nu prostii:D

Ciclism.ro este o "imagine" a ciclismului romanesc ... si imaginea asta mai trebuie curatata....

Numai bine .....

Mai 2 ore si 18 min si se inchide topicu:D

Îs frustrat că mi-a ruginit first-bike-u în garaj şi nu mai am ce încăleca %-(

Credeam că e indestructibil ... =))

Sunt frustrat ca nevasta-mea a demontat bradul astazi:(( Ce frumos a fost si ce repede a trecut.

Revenind la oile noastre trebuie sa fiu de acord cu Popovici. Te felicit pentru cele scrise, la 17 ani dai dovada de mult realism. Vom incerca (de fapt lucram chiar acum) sa imbunatatim forumul si sa-l facem cat mai atractiv.

Totusi suntem cativa moderatori la 6500 de useri. Din fericire nu posteaza toti altfel ar fi fost o Misiune Imposibila. Si forumul este facut de acesti useri nu de moderatori.

Si tine cont ca acum e iarna, aproape nimeni nu pedaleaza, asa ca nu prea avem despre ce vorbi.

Te invit si astept cu mare placere sa scrii in continuare posturi la fel de bune si la subiect ca alea dinainte.

Eu sunt frustrat ca Forumul ciclism.ro se destrama si se indreapta spre .... (oricum ceva rau).

Dupa numarul de utilizatori n-ai zice ca se destrama numai ca acum seamana cu un supermarchet aglomerat, galagios si obositor. Si mie mi-e dor de "nonstopul din colt" unde cunosteam toti "vecinii" si ne simteam bine.

daca e nevoie ma voi retrage

Krupule, n-auzisi bre ca locu lu' matale e pe viata garantat aici?

Esti un rau necesar ...mai draga. =))

tre sa ma consider frustrat ca la bucuresti primaria face piste(bune/rele) pt biciclisti, iar la ploiesti nu !! mai rau, se degradeaza si cele cateva existente !!

Daca unii sunt banati pentru ca jignesc moderatorii, animaloo trebuie premiat pentru constanta cu care ii pupa in partea dorsala.

Eu zic ca fiecare e frustrat ca ciclism.ro nu e domeniul lui personal.

Daca unii sunt banati pentru ca jignesc moderatorii, animaloo trebuie premiat pentru constanta cu care ii pupa in partea dorsala.

Animaloo este moderator asa ca daca pupa in cur moderatori inseamna ca se pupa singur in cur. Cum reusesti bai animalule sa faci asta?=))

frustrarea mea este ca se da ban pe ip mai nou si banurile normale sunt foarte lungi.

Clona billyTwiner?

Animaloo este moderator asa ca daca pupa in cur moderatori inseamna ca se pupa singur in cur. Cum reusesti bai animalule sa faci asta?%-(

V-am spus eu ca lumea se ia dupa Marilyn Manson =))

frustrarea mea este ca se da ban pe ip mai nou si banurile normale sunt foarte lungi.

Banurile sunt date cu acceptul majoritatii moderatorilor. Oricare poate ridica obiectiuni sau cere explicatii pe topicul dedicat. Daca nu o face nici unul inseamna ca sanctiunea este acceptata de toti. Foarte rar, si doar administratorii dau ban unui user in situatie conflict direct. Sanctiunea este lasata la latitudinea oricarui alt admin sau moderator.

Restrictionarea accesului pe IP se face in cazuri extrem de rare si grave.

Banurile sunt cat trebuie. De la 24 de ore la permanent.

Ultimul post pe luna asta, ca sa nu mai fiti frustrati!

Este 13 februarie. Hit us!:)

Mie imi aminteste de un banc:

Se duce Bula la alimentara sa-si ia ceva de mancare. Vede pe raft conserva de elefant. Cumpara o cutie, se duce acasa, o desface... si cutia goala.

Se intoarce nervos la magazin si face scanadal la vanzatoare:

- Cum se poate, am cumparat o conserva de elefant si vad ca e goala.

La care vanzatoarea ii raspunde:

- Pai in conserva aia s-a nimerit gaura ass-ului...

Edited by LucianTheOne

Slăbuţ...

cam puţine frustrări luna asta - deşi afară-i zăpadă/fleşcăraie/apă/mizerie...

nah, am zis!

A, sînt frustrat pt. că mîine e mizeria aia de "sărbătoare" importată..:-L

Şi încă o frustrare: tre' să iau antibiotice, deci NU POT SA Imagine postată

Avand in vedere faptul ca 99% dintre useri sunt barbati in seara asta ori se presteaza la greu ori se incearca eitarea zilei de maine:)

Si eu sunt surprins de lipsa de frustrari! Lasa ca e bine!

Eu i-am spus sotiei ca eu o iubesc in fiecare zi si nu are rost sa bagam in seama ziua asta de 14, oricum cadoul l-am luat, incercati si voi, merge 100% ;)

In plus incerc sa fiu frustrat si sa dau cu capul undeva dar nu-mi iese, ma simt prea bine, beau un vin rosu in timp ce astept ca sotioara sa scoata o mare pizza din cuptor :-L

Sunt frustrat ca azi am stat 1 ora juamte' la coada la frizerie pentru ca maine e 14 februarie si toti barbatii s-au gasit sa isi faca freza frumos.

:-L

Si eu sunt surprins de lipsa de frustrari! Lasa ca e bine!

Daca au devenit rezerve toti jucatorii importanti normal ca este liniste ... plictiseala mare domne .

E gata pizza, va dati seama ce urmeaza... ! :-L

Guest
This topic is now closed to further replies.