ovidiu

Topicul frustraților/Loc de dat cu capul

Recommended Posts

Sunt extrem de frustrat ca nu exista peste de apa dulce FARA oase si lubenitza(pepenele verde) fara simburi.In ambele cazuri in loc sa ma preocupe NUMAI gustul stau si imi imbirlig limba prin toate cotloanele gurii si pierd o gramada de timp in loc sa fiu preocupat EXCLUSIV numai de gust.Cred ca viata mea...si nu numai ar fi alta daca genetica nu ar sta pe loc in aceasta privinta! :D

Mi-s frustrat că-s răcit întruna şi toate weekendurile frumoase, din ultima vreme, le-am ratat :(

Ba mai şi primesc mesaje să mă duc la câte o tură :((

Eu sunt frustrat ca toata lumea ma intreaba cand este gata centura sibiului si eu nu mai am chef sa le raspund:)

Eu sunt frustrat ca toata lumea ma intreaba cand este gata centura sibiului si eu nu mai am chef sa le raspund:)

Nu e gata ? :)

Asta vara locuitorii din imprejurimi ne-au indrumat pe centura... pentru ca stiau ca-i gata.

Nu era. :)

Imagine postată

Sunt frustrat ca aseara mi-am zis ca mai bine sa bag sobolanu' la namol decat sa mai plec azi prin coclauri pe la munte cu bicicleta. Ei bine, mi-am pierdut vremea ca am ramas si 'nevorbit' si nici la munte nu m-am dus. Pacat de vremea asta superba!

Eu sunt frustrat ca nici dupa marea restructurare nu am unde sa descriu un traseu de XC-Maraton decat la sectiunea de cicloturism... cu care nu are nici cea mai mica legatura.

• Upvote 1

Nu am chef sa iti raspund:)

Eu sunt frustrat ca nici dupa marea restructurare nu am unde sa descriu un traseu de XC-Maraton decat la sectiunea de cicloturism... cu care nu are nici cea mai mica legatura.

Ai facut o sugestie in sensul asta? Unde ar trebui sa fie? De ce nu se incadreaza la "Competitii nationale", este ceva cu totul diferit de competitiile organizate? De ce nu ar merge la "Biciclete de munte"?

+1

Ai facut o sugestie in sensul asta? Unde ar trebui sa fie? De ce nu se incadreaza la "Competitii nationale", este ceva cu totul diferit de competitiile organizate? De ce nu ar merge la "Biciclete de munte"?

Daca am inteles bine nu merge la biciclete de munte pentru ca nu e despre bicicleta in sine (edit: da stiu ca o minte creata a gandit sectiunea mai generalist, dar in practica discutiile despre orice altceva decat bicicleta ca obiect fizic vor fi inecate de intrebari gen "sa imi iau mtb-ul X cu dart2 sau mtb-ul Y cu dart3?"). Nu merge la competitii pentru ca nu e despre un eveniment in intregimea lui ci doar despre un traseu, plus ca nu avem voie sa deschidem topic acolo (e cu aprobare prealabila daca ai citit regulamentul... oricum nu ma surprinde).

Nu stiu care moderatori se laudau ca s-au inspirat de pe forumuri de afara cand au reorganizat treaba... lipseste exact echivalentul celei mai tari sectiuni de pe mtbr, anume Passion.

Nu e gata ? :)

Asta vara locuitorii din imprejurimi ne-au indrumat pe centura... pentru ca stiau ca-i gata.

Nu era. :)

Eu sunt frustrat ca nu pot sa ma taguiesc in poza aia ca pe feisbuc :(.

Io mai am o frustrare dar nu pot sa ma manifest online:)

Frustrarea mea cea mai mare este ca o gramada de oameni se complac in mizeria generata de FRCT, la fel cum anumite persoane pupau fundul comunistilor acum 20 de ani.

Baietul asta le zice mai bine decat mine. paralela o faceti voi:)

http://www.piticigra...drian-paunescu/

Le: Ma mai enerveaza si cei care il ridica in slavi pe Paunescu:)

• Upvote 1

Eu sunt frustrat ca vineri am gonit ca un bou noaptea, am rupt prinderea luminii din spate si am pierdut-o undeva pe ultimul kilometru (la ultima intersectie inainte de casa o aveam), era sa ma calce o masina la Arcul de Triumf pentru ca nu a oprit nici una cat a fost verde pentru pietoni si au oprit cand a devenit verde intermitent, m-am bagat (e pista marcata langa zebra) si una care venea pe banda din centru era sa ma ia pe bot din vina mea - nu am facut o asemenea prostie de multi ani si nu ma prind ce m-a apucat.

Frustrarea mea cea mai mare este ca o gramada de oameni se complac in mizeria generata de FRCT, la fel cum anumite persoane pupau fundul comunistilor acum 20 de ani.

Eu sunt frustrat ca nu stiu sa-i injur ca fata asta care le zice "din putul gandirii":

cretinoidul morţilor mă-tii, cocalar idiot şi handicapat, incapabil de comunicare, prin urmare condamnat la eternă labă:

Si cred ca putea continua lejer fara sa se repete! :blink:

Este geniala aia!:)

Vezi ca are si blog:)

Sunt frustrat pt ca exista un baiat (sau fata) pe forumul asta care tot posteaza pe prima pagina a site-ului poze cu umflati.

Cum deschid ciclism.ro, cum dau de umflati. Ba unu' cocosat sub o haltera, ba altul incordat de sa-i sara muschii umflati cu prafuri pe pereti.

Nu am nimic impotriva celor care practica body-buildingul - multa sanatate - dar aici este un site de CICLISM, damn it.

Ok articolele despre cum sa faci un pic de exercitiu pt muschi iarna, dar de aici si pana la pozele alea de intampinare pe site e cale lunga, fratilor.

• Upvote 1

Cum nu vezi legătura cu ciclismul?! Păi ăia sunt umflați cu pompa ;)

:)

Asta da frustrare.

lasa ca se vor duce de acolo pozele cand o sa publicam alte articole.

Pai sa se duca... Ma trezesc dimineata, deschid site-ul si ma sperii. Dupa aia nu ma mai pot culca la loc, ca visez culturisti care ma urmaresc cu bicicleta medicinala.

Io credeam ca te trezesti si toti oamenii din jurul tau sunt cu un cap mai mare decat tine!

AAAA...am uitat ca pe urma te uiti la o poza cu Vladimir si te linistesti!

:D:D

Am vazut c-o disparut unu'. A mai ramas bronzatu'. Il vreau si pe ala out :)

Baaa Ovi, io ma supar ca aia is mai umflati ca mine. Iar la mine numai burta e mare.

Guest
This topic is now closed to further replies.