ovidiu

Topicul frustraților/Loc de dat cu capul

Recommended Posts

Ori noua placa video impiedica circuitul aerului prin carcasa , ori nu ai pus in locurile unde au fost DVDRW si All.in.one capacele carcasei si prin acele ferestre circula mai usor aerul decit prin ventilatoarele radiatoarelor .

Eu sunt frustrat ca nu mai terminati odata cu off-topicul aici.

Cum bre offtopic?

Tu n-ai fi frustrat sa ti se strice calculatorul si sa n-ai bani pentru altul?

Marea frustrare este ca acest tread este deschis ca la politie. Deja se bagatelizeaza si ajunge un fel de talmes balmes in care apar laolalta frustrari reale legate de viata fiecaruia sau de interactiunea cu forumul si asistenta sanitara pentru carcase prost gandite.

Mai exista o frustrare legata de BAZAR unde sunt admisi sa posteze produse diversi, care incep anuntul vanzarii cu "pretul NU este negociabil". Sa-i zica dracu' magazin, nu BAZAR!

Si ultima frustrare de pe lista zilei, ca distinsul colg de forum Drysna s-a decis sa se maturizeze, sa nu mai comenteze de umplutura dar fara substanta orice post, sa-si dea cu parerea aiurea in tramvai (fapt salutar) dar ne-a lasat un epigon exact ca fratele lui "Dracu", un careva cu nume de vitamina la sfarsitul ID-ului.

Eurosfrustrarea este ca ai dracului nemti sunt nemti si in ziua de azi, si daca spun ca ceva se face, apoi se face, atunci, asa si atat cum au spus.

Cum pot fi mai off-topic decat spunand ca ma bucur ca s-a intors MBZ! :D

...este ca ai dracului nemti sunt nemti si in ziua de azi, si daca spun ca ceva se face, apoi se face, atunci, asa si atat cum au spus.

Nazistule :P; ai schimbat religia? Esti catolic mai nou? ;)

Cum pot fi mai off-topic decat spunand ca ma bucur ca s-a intors MBZ! :D

M-am intors ca amortisem pe o parte. :)

Nazistule :P; ai schimbat religia? Esti catolic mai nou? ;)

Nu sunt nazist, fundamentalist, si nici nu mi-am schimbat religia batrane! Sunt catolic prin botez. SUnt si ortodox, prin casatorie, ca vorba olteanului "I: De unde esti? R: de unde mi-e nevasta!" :D

Hai ca ma plictisiti.

Pravalie inchisa pana in 13.12.2010!

• Upvote 2

Se pare ca am fost cam ocupati si am uitat sa facem deschiderea pe 13...

Ca sa nu ramana frustrari pentru la anu, am sa deschid acum topicul pentru 3 zile.

Hit me whit your best shot !

Asta a fost toata ninsoarea?

Nasol! As fi vrut sa fie totul alb si sa nu se vada asfaltul, sa pot merge zilnic cu bicicleta.Imagine postată

Nu-mi permit un trainer ca daca m-ai aduc si d-ala in casa o sa ma vedeti la stirile de la ora 5, ori pe mine ca dorm pe pres ori ca ma bat cu puradeii pe el.Imagine postată

De cand 13 este egal cu 28? Nu se stie, dar cum in Romania iarna nu-i ca vara si nici viceversa, nici cifrele si calendarul nu mai este ce a fost odata.Imagine postată

Oare de ce AdrianB1 a trecut disputele de pe forum, la nerealizari? oare nu a realizat nimic din disputele astea, de bine... de rau... Imagine postată

Drysna s-a mmaturizat si nu mai scrie vrute si nevrute peste tot, adica probabil o sa isi ia iubita, se insoara, umbla dupa rate de casa si masina, si n-o sa mai aibe timp de bita si de forum Imagine postată

Ca la puzzle, mai lipseste o piesa, si o sa fie cum am vrut eu sa fie. Si cu toate astea sunt obosit si parca nu mai am stare de bucurie ca-i gata bicicleta cu face-lift-tuningul planuit.Imagine postată

Mucii! Mucii, tusea si temperatura. Daca frigiderele ar raci ca puradeii as tine mancarea numai in ilustrate postale.Imagine postată

O sa ma las de fumat. E mai bine. Fumez findca imi place si poate ca sunt si usor vicios. Dar mi-ajunge.Imagine postată

Cam asta ar fi lista de chestii care ma bat la cap. In rest, numai bine si la vara cald!

• Upvote 2

Mda,si io speram sa dea o zapada mai gospodareasca,ca de munte vaz ca deloc nu gasesc timp...

Te caci In el de trainer frate,parca ai Inota In nisip,ti-l Imprumat pe al meu sa vezi cum e,iar banii pe care i-ai arunca pe trainer,Ii bem :D

Cu fumatul nu te cred

• Upvote 1

Si eu sunt frustrat ca astia au curatat soselele :). Am vazut ninsoarea ieri si am trecut de la "slick" la "cramponate". Acum o sa arunce cauciucurile in mine cu zoaie din asta de pe sosea ...

Eu sunt frustrat ca plec 3 saptamani la ski! ma duc sa imi fac bagajele si sa imi plang amara existenta!

Nu fiti frustrati, in 2011 o sa fie si mai rau!

• Upvote 2

eu nu am nici o frustrare. ma simt excelent. la multi ani tuturor!

Eu zic sa faceti un clasament : Frustratul Anului 2010 (cel mai activ membru pe acest topic)

Chiar sunt curios cui ii revine aceasta oroare ... pardon onoare .

Eu chiar is frustrat. cică mi-am comandat de moş niste piese noi la bicicleta, printre care si un butuc de spate. Azi au ajuns finally la poştă, merg eu fuguţa să le iau, vin acasă, le desfac repede-repede... savurez momentul... şi după aia hai sa merg la service sa-mi dau roata la respiţat. Hopa. Care service? Vacanţa de Crăciun... awwww snap!

Până la urmă aflu că la Maros era deschis, merg pana acolo fericit ca imi rezolv bicicleta inainte de anu nou... şi evident, something went wrong... n-aveau spiţe pe dimensiunea care imi trebuia mie (să fie oare de vină faptul că voiam sa spiţeze un butuc de MTB pe o janta de 28 si ca ei n-or auzit de altceva decat de roti de MTB? hmm...).

Aşa că anu nou o sa ma prinda cu piesele cele noi puse fain pe dulap.

În speranţa unui 2011 cu câţi mai mulţi kilometri in şa si cat mai putine (de preferat 0) cazaturi, vă urez la multi ani nefrustraţi!

Eu sunt frustrat ca plec 3 saptamani la ski! ma duc sa imi fac bagajele si sa imi plang amara existenta!

Nu fiti frustrati, in 2011 o sa fie si mai rau!

Si io plec la schi da asta ma bucura, frustrat sunt de faptul ca nu am reusit sa-mi procur claparii inca... Garmont Radium 27.5, noi o sa fim in Zillertal cu cazare in Stumm de pe 15 ianuarie, o sa comunic canalul si codul de la walkie-talkie! http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif

aaa trebuia sa pun din asta :(

Celui care pe 23.12 la 19.30 s-a decis sa opreasca pe banda din mijloc in rondul de la arc si sa faca un 90grade la stanga in plin trafic ii doresc o minte noua in 2011.

kerosen, cum ai reuşit să stai atâtea zile cu frustrarea asta în tine şi să nu o împărtăşeşti cu nimeni.

Sunt frustrat că unii frustrați egocentriști nu știu decât de nimicuri precum cățărări BIG și duc o viață parazitară fără să muncească.

• Upvote 1

eu sunt frustrat ca krupp(se admite ca co...) o sa ia premiul de frustratul anului

Sunt fustrat ca am reputia pe care o am... si care este :D

De Sf Vasile nu imi sterge si mie cineva un 0 de la numarul de posturi?

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.