ovidiu

Topicul frustraților/Loc de dat cu capul

Recommended Posts

No, hai ca acum au topic separat, e ok. >:D< (adica, "hug", dar n-a iesit)

Sunt foarte frustrat pentru ca nu se mai tin cursele de la Pitesti (Arges Spring, Summer, Autumn si Winter), poate totusi se va rezolva ceva.

Incredibil :)

Sunt amarat (nu frustrat) pentru ca toate zilele astea:

- a batut tare vantul;

- sunt racit cobza de 3 zile;

Bomboana pe coliva? Azi n-a batut vantul dar, eu am febra....

Poti sa fii amarat, domnu secretar general. A iesit astazi o tura chiar tare, cu multe peripetii, voie buna si binenteles cu ceva de citit.

Pai bagati in topicul dedicat, D-l Vicepresedinte! :)

Sunt extrem de frustrat ca o sa pierd (dupa mine ) cea mai frumoasa perioada a anului (mai-iunie) invatand pentru nenorocitul de bac, si no sa mai pot iesi asa des.

Si mai am o frustrare :blink: , am facut entorsa acum 2 luni , si nu mi sa videcat complet si ieri miam intins din nou glezna , si iara trebuie sa trag cu ea .

Apai numa' bine stai si inveti la bac, ca oricum se recomanda repaos :D

Și-n plus nuș' dacă 2 luni de pedalat compensează titlul de „muncitor necalificat” din hârtii... ;)

Io am o frustrare că mă chinuiau niște nervi mai de dimineață, și apoi mi-au trecut. DE CE MI-AU TRECUT?!?! Ah stați, au revenit, totu-i bine :P

Sunt foarte trist nu frustrat ca am asteptat cu atata nerabdare Prima Evadare 2011 un an si totul s-a consumat atat de repede, acum iar trebuie sa astept un an.Dar se pare ca pentru a trai niste clipe atat de intens incarcate emotional (timpul dinaintea startului si mai ales finisul sunt speciale), merita din plin asteptarea.

Da' știi că traseul nu s-a închis, nu? Dacă te grăbești un pic, mai prinzi niște nămol - e drept, ceva mai stătut și cu mormoloci în bălți, da' e acolo :)

Si eu sunt frustrata. Luciaaaan!!! My one and only... stii tu. :P

• Upvote 1

Nu stiu voi ce-ti facut azi, dar eu am facut sex.... la servici.... de mai multe ori......:(

Si pe mine un somn. Tii, ca se facu' paijpe !

Sunt foarte frustrat ca NU au fost nemultumiri cu privire la organizarea intalnirii ciclism.ro 2011.

Sunt foarte frustrat ca NU au fost nemultumiri cu privire la organizarea intalnirii ciclism.ro 2011.

Asta doar ca a lipsit Shaka ... :)) :)) :))

Eu sunt foarte frustrat ca e ziua lui mama si ca sa ii dau un cadou azi trebuie sa fac un drum de 100km dus-intors :)) si mai am de rezolvat si 1-200 de intrebari pentru carnet preferabil inainte.

In rest e o zi foarte frumoasa azi, cel liber, numai soare.

Mda ... ne-am luat cu vorba si am uitat ca se redeschide topicul :rolleyes: . De fapt toata lumea si-a mutat frustrarile pe topicul "Stiati ca ..." asa ca s-a zis cu clinetii tai Luciane. Totusi eu sunt frustrat ca: am o sefa capoasa, fara inima exact ca o lighioana; lucrez intr-un loc unde se toarna unuii pe altii de nu mai ai incredere nici cand vb. in fata oglinzii; nu am ajuns pe litoral anul asta; nu am reusit sa imi imbunatatesc deloc stilul de pedalat; nu mai trag fetele la mine; nu voi fi prezent la Ultima Catarare pe Trans din decembrie ... ajunge pentru luna asta.

Chiar de ieri seful meu a fost inlocuit cu o sefa. Si e mai mica decat mine cu 7 ani, iar in copilarie n-am fost in relatii prea bune. Sper sa nu ajung si eu in situatia ta.

Sunt frustrat ca nu am avut concediu anul acesta, ca nu am capitalul necesar sa imi schimb cadrul cu unul mai pe masura mea, ca nu m-am mobilizat sa ma las de fumat si ca nu am apucat sa fac un cadou "jumatatii".

Sunt frustrat ca nu am bani sa imi cumpar o cursiera.

Guest
This topic is now closed to further replies.