ovidiu

Topicul frustraților/Loc de dat cu capul

Recommended Posts

Chineza macar este o limba muzicala.

Olandeza si nordicele(less fin) sunt un fel de nechezat pe limba cailor :-J

Ca tot am io o dambla sa-mi cumpar CD-uri cu muzica de-a locului, daca e ste cineva interesat sa asculte "De 50 Mooiste Luisterliedjes", sa ma contacteze! :D

Pretavond Ana! :)

Decat "De 50 Mooiste Luisterliedjes",

mai bine single-ul trupei finlandeze Absoluuttinen Nollapiste intitulat "Täytyy muistaa".

come on, şi mie îmi place să bucătăresc. zi de salariu şi batem laba.

e confidential:D

Eu am doar ideea asta de a trai in Ro pentru ca e o tara frumoasa,dar e doar o iluzie de a mea pentru ca in afara de frumusetea locurilor nu ma mai leaga nimic de Ro.

Azi am injurat juma` de ora dupa ce, accesand un site de biciclete SH, am realizat ca bicicleta pe care vroiam s-o cumpar disparuse!! Dimineata era, la amiaza se vandu-se!!! Statuse o saptamana si ma asteptase....

Daca aveam ieri banii, o luam aseara! Fir-ar ala care mi-a redus salariul cu 25%...

”se vanduse”, desigur!

măi animalule, dă-te mai încolo, ce te bagi pe combinaţia mea de mâna dreaptă a bucătarului şăf.

Ma! ce va certati paceaurilor?

Cum orice nas isi are nasul, asa si orice saf isi are safu'...

Unu o sa fie cif mastar oberr, iar allantu saf acjunct, la acieash mana driapta a bucatarului saf.

E loc pentru toata lumea. Daca nu la suedica, atunci la chinezica, unde-s strazi ca Magheru cu restaurante unu langa altu de la un cap la altu, si p-o parte si p-alta :|

• Upvote 1

mebezache, când dai şi tu un lighean de macaroane?

• Upvote 1

Adu tu macaroanele, si eu pun branza, oo, zaar, mieri, cuptoru si finalmente lighianu

traiasca colaborarea romano-spoitoreasca!

păi ca să băgăm la maţ macaronul din lighean au oare nu tre să pedalăm întâi? să facem domle şi noi o întâlnire, gen uichendul ligheanului macaronist...

• Upvote 2

Facem! facem!

Macaronu e bifor and after biciclit ;;)

Daca nu cumva, after, e nedorit din lipsa spatiului umplut cu biir :D/

M-am tepuit cu ultimele doua achizitii pt bicicleta :-<

Eu am luat parțial țeapă în seara asta :D Eram la shopping în Sun Plaza. Am luat de la Flanco un cablu composite video pentru Wii cu 55 lei; la Domo îl văzusem la 49 într-o altă zi, deci meh. Dup-aia casc gura prin alte magazine. ajung la Diverta unde, într-un dulăpior pus pe podea, ultima poliță de jos, în spate și ascuns bine vederii, un cablu similar. Ia să văd cât e aici... Mă uit la etichetă și fac ochii ca în desene animate: 9,90 lei. Dafuq? A fost cândva promoție pentru golit stocul, a rămas așa. L-am luat, m-am dus înapoi la Flanco să-l returnez pe ălalant, da' se pare că nu pot anula tranzacția chiar atât de repede, trăbă ca banii să ajungă în cont în 3 zile. Am 10 zile conform legii să returnez orice produs fără să trebuiască să invoc vreun motiv. Deci momentan e juma' de țeapă pentru că teoretic am un cablu ieftin, practic am două cabluri cvasi-identice și promisiunea că peste 3 zile îl pot returna pe unul din ele.

Eh,asta nu e teapa,nici macar semiteapa,ti-ai asumat-o la 55lei,stiind ca la Domo e 49lei.De unde sa sti ca la Diverta il au cu 10lei,cred ca l-ai fi luat direct de acolo,nu?Vorba aia "dac' ar sti omul cand moare..."

Rechinule, neam de neamul tau nu va mai posta pe Marketplace! Asta ca sa intelegi ce inseamna frustrare!

Nu imi place ca s-au pus doua restrictii pentru a putea posta anunturi de vanzare,cea cu 100 de zile(care am indeplinito) si cea cu 100 de postari pe forum(la care mai am de muncit)

Vezi sa nu continui cu posturi ce au ca unic scop atingerea baremului. Nu raspunde aici la acest post. Daca simti nevoia sa-mi dai vreo replica, foloseste mesageria privata.

They never learn...

Sunt frustrat că am de scris despre 5 invenţii ale secolului actual şi google îmi scuipă mereu aceleaşi rezultate ... iPhone şi iPod ...

Mersi de linkul de pe wikipedia :) deja am scris 4 invenţii, mai am una ... O să aleg una interesantă de pe wikipedia :D

Am scris despre inima artificială, acceleratorul ăla de particule, nanotehnologia şi inteligenţa artificială :-?

Guest
This topic is now closed to further replies.