ovidiu

Topicul frustraților/Loc de dat cu capul

Topic will be automatically unlocked at 10:00 PM

Recommended Posts

Sunt frustrat ca mi-am gasit oglinda masinii rupta (intentionat)

LE: Nu as zice frustrare dar ... de ce dupa cativa ani pe forum si ceva posturi inca sunt Amator?

Exemplul e mai jos. Dar mie imi place. Iti citesc posturile ca pe poezii :)

1. Avem un Regulament pe care il respectam.

Daca pana acum nu ai stiut, iti recomand link-ul de mai jos:

http://www.ciclism.r...easta-sectiune/

In special art. 20.5 - Asezarea in pagina a textului.

2. Poti, te tog, sa imi indici macar cateva dintre posturile in care am dat "enter dupa fiecare punct..." ca sa vad exact ceea ce te nemultumeste.

3. Interventia cu Enter in anumite posturi se numeste aerisire a textului.

Un text ne-aerisit si imbacsit nu este citibil.

Este obositor de citit si multa lume renunta la a-l mai citi.

Si uneori este pacat, deoarece pot fi texte interesante (bine scrise, cu informatii utile si fara probleme cu limba romana).

4. Nici Dumnezeu nu ii multumeste pe toti.

Cu atat mai putin un moderator pe un forum.

Am cunoscut si eu cativa oameni carora daca le vorbesti urât se supara, daca le vorbesti frumos se supara, iar daca nu le vorbesti deloc se supara iara.

Si generatorul costa mult, benzina la fel, iar la cati bani castig in anotimpul rece nu prea merita investitii de genul asta.

• Upvote 2

Eu sunt frustrat că irriductibil, la fel ca mulți alți utilizatori, au impresia că forumul ăsta este de rahat pentru că moderatorii/administratorii sunt de rahat.

Stimabililor, forumul nu este pește ca să se împută de la cap, este o floare care se vejtejește dacă toată lumea urinează pe ea. Știu că este dureros dacă vă dăm peste coițe când urinați dar chiar nu ne place mirosul de urină.

Apropo, puteți planta oricând propria floare sau puteți vizita o altă grădină dacă nu vă place cum miroase pe la noi.

Mai, Ovidiu, daca am scris "usurat", tu ai inteles ca m-am usurat pe floarea ta?

Nu, dragutule!

In rest, nu comentez faptul ca tu crezi ca m-ai atins in vreo zona erogena!

Doar se confirma povestea pestelui!

• Upvote 2

Eu sunt frustrat ca la topicul dedicat evenimentului de la Pitesti, "Arges Autumn Race 2012", dupa terminarea cursei si afisarea rezultatelor de catre Ovidiu, am postat si eu intreband ce sa intamplat cu Wouter Cleppe de nu a venit la eveniment si am constatat ca dupa circa 10 minute postul a fost sters. Nu mi s-a parut un gest democratic.

• Upvote 2

Aici nu este democrație:)

Cine esti tu, domnule puterfixer ?!

Cine esti tu de tot ma faci sa plang ... :frustrat:

(imnul forumului ciclism.ro)

Stau in casa si te astept

Mai dezleg un rebus nou

Nici macar nu suni si nu e drept, nuu...

Ochii mei de plans ma ard

Insa tu te distrezi

Navighezi perfect prin sali de biliard

Si te scuzi de parca prestezi un spectacol MTV

Pleci sa-ti iei tigari si nu mai vii, nuu..

Inc-o seara mi-ai stricat

Ca-ntr-un basm neintrerupt

Il astept pe Fat-Frumos cel disparut

Refren:

Cine esti tu de tot ma faci sa plang?

De ce crezi tu ca nu te pot lasa?

Sa fiu doar eu si libertatea mea

Si sa uit ca am fost al tau...

Versuri de la: http://www.versuri.ro/

Cine esti tu oare si de unde ai venit !?

http://www.youtube.com/watch?v=bwskdmHpS9c

• Upvote 2

Io sunt frustrat că Trevizez a pus tigănia de piesa a celor de la compact și mai mult ca sigur nu știe originalul:)

• Upvote 3

:))

ups.

nu tre' să râd*.

e topic de frustrări.

deci cestii negative.

plângeri.

țipete.

*meai adus aminte de dorința ascunsă (sau nu) a lu' Iris.

Care se vroia un fel de EiSi DiSi.

Neaoș.

Cu ie.

Și ițari.

am dat enteruri, să fie ;)

• Upvote 1

Io nu mai am nicio frustrare, sunt fericit si linistit. Ba uite, e una, dupa ani de zile inca ma doare mana cand scriu "nicio", mare cacat de aberatie a fost schimbarea asta in limba romana.

• Upvote 3

E cateodata frustrant... cu cat te lupti sa stii mai multe cu atat esti coplesit mai mult de chestiile pe care iti dai seama ca nu le stii.

Si ce ne doare, mai ales pe forum se pare, cu cat incerci sa fii mai bun cu atat trebuie sa inveti sa accepti "umilinta".

E o arta sa te afunzi in nestiinta si sa te asezi la picioarele tuturor, din pacate nu prea ne iese tuturor.

• Upvote 1

Io nu mai am nicio frustrare, sunt fericit si linistit. Ba uite, e una, dupa ani de zile inca ma doare mana cand scriu "nicio", mare cacat de aberatie a fost schimbarea asta in limba romana.

Îs încurcate căile lui nicio și nici o. Cred că e ”nici o” frustrare, nu cum ai scris tu :P

Frustrant Horatiu despre ce scrii, dar nu uita ca oamenii inculti sunt foarte usor de manipulat !

Io sunt frustrat că Trevizez a pus tigănia de piesa a celor de la compact și mai mult ca sigur nu știe originalul:)

*meai adus aminte de dorința ascunsă (sau nu) a lu' Iris.

Care se vroia un fel de EiSi DiSi.

Neaoș.

Cu ie.

Și ițari.

Inseamna c-au mai fost unii care s-au inspirat de-aci (atat ca au mai elaborat; s-aveau si pe unu cu voce...) :

Nu seamana :)

Si acu' sunt frustrat si io ca ala cu voce a cam pierdut-o in Australia cand zugravea de zor. In loc sa stea dracului in tara lui si sa cante in continuare! Idiotul!

Deci bajetii de la cablu n-au mai venit... Mi-am pierdut juma de zi de concediu fix deampulea (---- astea-s cateva cratime pentru gramar nazi sa le puna ei unde cred de cuviinta in cuvantul anterior), la serviciu a mers cat de cat ok... am plecat sa-mi iau inbusuri si torx-uri si mi-am luat si mi-am zis sa mai incerc sa ajung la sauna... era a treia oara. Prima oara m-am oprit intr-un restaurant romanesc in care am gasit o gramada de sasi si svabi... ciudat pt ca dupa experienta bucuresteana de aproape 10 ani venind in Bavaria parca m-am intors acasa... Sa-i auzi numa cum vorbesc... pai pe Frank pe care am avut bucuria sa-l cunosc la-s asculta o zi intrega fara sa ma plictisesc... de fapt am si facut-o... :D

Oops am sarit pe chestii pozitive, da nu-i bai am si frustrari, asa deci ma simt frustrat ca dupa ~800 de ani in care au adus civilizatie in tara noastra am reusit sa-i facem pe nemtzi sa plece inapoi, asta nu cred c-o mai putem drege... :(

Plecand la serviciu am gasit in scara blocului un anunt al unui pagubit caruia i s-a furat bicicleta, acuma poate n-o fi fost roman ala de-o furat-o, da' sunt mari sanse sa fie, deci sa urmarim lancearmstrong.com/foundation poate il putem ajuta:

Imagine postată

Stiu ca nu stiu neamtza, da dupa cum arata anuntul nu cred ca zice c-o da gratis...

Asa si a doua oara era inchisa sauna, acuma cand am fost era numa de dame, bine asta n-ar fi fost o problema pt. mine, baiu ii ca nu m-au primit. :(( Nacajit si frustrat am ponit-o inspre casa cu gand sa ajung si sa scriu aici cand mi-am adus aminte ca e o sauna mai mica si surpriza era deschisa si mai mult ziua rezervata numa fomeilor o sa fie maine...

Aici dragi frustrati ciclism.ro drumurile noastre se despart, calitatea zilei mele s-a imbunatatit asimtotic, m-am simtit prospatura in seara asta, mosii se uitau putin dusmanosi la mine insa babele toate imi zambeau! Acuma mai rad o bere sa ma hidratez si pe urma somn! :D

Din punctul meu de vedere puteti inchide topicul, pace la toata lume doresc! :D

iar s-a dășchis ghișeu' cu-ntârziere ;)

băgați petiții, memorii, sesizări, șopârle.

Oricum ele nu vor fi luoate în seamă.

• Upvote 1

Îs super frustrat că nu mă lasă mama sa iăs cu bicla pă vreme dasta...A da,şi îs frustrat că m'a luat o răceală dă cad pă jos...

Şi dacă tot incepui,îs frustrat că am luat 7 la geogravarza aia la care ştiam toate lecţiile dar profa,fiind mega'ciclistă îi şi ea super frustrată...

eşti fraier mă, pune cucu pe profă, să vezi cum îţi trece răceala.

• Upvote 4

nu, eşti tu prea tânăr.

• Upvote 8

Câț an are dă zici că-i bâtrână? :-/

Ce domnu Mac? Gânduri necurate?

• Upvote 3

Nu stiu dar are oricum peste 30-35,cam in categoria asta se afla.

Guest
This topic is now closed to further replies.