ovidiu

Topicul frustraților/Loc de dat cu capul

Recommended Posts

Io-s frustrat ca l-ați hăituit pe prietenul nostru dănuț de pe forum, cred că de dorul lui a picat și serverul 2 zile :( acum trebuie să mă mulțumesc cu campionul U21.

Io zic așa:

A picat în zioa de 13.

Era lună plină.

L-a dat peste cap reputația înfiorătoare a lu' @@iacobdoc.

Cât să ducă și el?

Doamne, Doamne stie cine e om bun si nu bate cu bata.

Va dati seama sper ca-n tot timpul asta, @@iacobdoc s-o fi gandit c-a dat fatal error forumu' la reputatia lui si s-a dus naiba tot?

Edit: acum vad, pe asta parlamentati de cateva posturi incoa' :">

care-i treaba s tu sa le spui ca nu stii ce se intampla pe forum???

ssst, asa de discreta a fost toata mermeleala ca n-a stiut nimeni, asa cum nimeni nu stie ce chestii de adulti a facut puterfixeru cu serveru, singuri, la el in sufragerie... deci mister

@@Muttley

Eu zic ca reputatia mea proasta e mai mare decat toata reputatia buna a forumului la un loc  >:) .

• Upvote 1

Chestie de perspectiva, reputatia nefiind proasta, matemateic vorbin e negativa.

Ar trebui unul mai tare la matematici(ca Otopeanu) sa calculeze la 524 de posturi, cati membri trebuia sa dea minus ca sa ajungi la scorul ala(ceva combinari), si nu cred ca era facil de obtinut.

Asa ca sumum esti pe plus :P

Asta am apreciat si eu ca macar inseamna ceva cum ar fi insemnat si -1.

-1 era prea volatila daca operam futures, si macar din oftica nu ai fi ramas in pozitie inchisa, ailalti brokeri vegheaza si rumanu e pizmas...

Sunt oleaca ofticat ca se fac discrimnari secsuale la munca. Cica e interzis de regulamentu' de ordine interioara sa vina masculii cu bulanele la vedere, tre' musai pantaloni lungi.

Pe mine ma ustura picioarele arse dupa tura de ieri de ma mictionez pe mine, imi freaca blugii pielea, si tocmai ce-a trecut pe langa birou o faptura plina de celulita si cu pielea alba ca un word gol.

Uneori nu-nteleg deloc egalitatea asta dintre secse... :/

• Upvote 6

Cred că ai voie cu kilt, legal vorbind.

• Upvote 1

Cea mai mare frustrare pe anul asta: nu am reusit sa ajung la intalnire 

Nu am nici o frustrare :)  Se oftica careva? :)

Mi-am luat masina noua, bicicleta merge ca unsa, salariul e de c***t, in rest toate bune si frumoase :)

Eu sunt frustrat ca mi-am f*tut butucul intr-una dintre gropile din romania asta de rahat in timp ce ma intoarceam dintr-o tura pana la comana unde am mai dus si trena vreo 60% din tura pe 36 de grade si acum mai mai si ustura spatele de la soare.

eu aveam o frustrare legata de idiotii care parcau masinile pe celebra pista de pe Calea Victoriei;mi-a trecut:D

Cea mai mare frustrare pe anul asta: nu am reusit sa ajung la intalnire

Care intalnire?

- In Sibiu se realizeaza piste de bicicleta cu mare tam-tam, de la 1.20m latime, sa ajuns la 0.8m latime, putine zone in care poti sa mergi in siguranta, nu poti sa depasesti din cauza latimii prea mici, lucreaza o echipa de Doreli, etc...

- Mai nou se pune GPS-ul in masina, se urca pe munte, si se posteaza pe Strava viteza medie, unde a ajuns si sportul asta

- Se cumpara biciclete scumpe dar se merge cu ele ocazional prin parc, se face selfie cu ea si se posteaza pe facebook, traiasca comertul

- Sa ajuns sa se dea 3 EURO pe un capacel de protectie al valvei numai pentru ca e rosu si trebuie sa se asorteze cu restul bicicletei, superb

• Upvote 5

Azi am stat in casa din cauza caldurii :( Nici 1 km cu bicla de 2 zile :(

Nu e chiar frustrare, dar oricum in alta parte nu mergea. De ieri am reinceput serviciul, dupa 2 saptamani de conced excelent. Am inceput tare, m-au luat oamenii de nou.

Ajung in seara asta pe la 8 aproape de casa, sun consoarta din fata magazinului sa intreb daca e nevoie sa cumpar ceva. Suspect, nu era, ca luase ea de toate! Ajung acasa, ma echipez si plec la alergare. Desi soarele era deja ascuns dupa case, aceeasi mizerie de zapuseala. Ma rog, alerg binisor cele 30 min si ma intorc acasa, rad o ciorba, o praj'tura cu afine si ma pregatesc sa deschid o BRRC. Canci!

Consoarta, si mai surprinsa: cum, nu avem? Du-te tu pana la magazin si cumpara, te rooog!

:blink:  :eek:

"What were you guarding, woman?" in traducere neaoshe "Ce-ai pazit, femee?"

Si m-am dus, si-am loat!

• Upvote 1

Nu te baza pe femei la cumparaturi. Shoppingul il fac doar eu, asa sunt sigur ca nu lipseste nimic.

• Upvote 1

Femeile sunt bune la cumparaturi doar cand cumpara haine.

... pentru ele. Atat.

N-ai nimerit-o pe cea care trebuie :p.

alerg binisor cele 30 min si ma intorc acasa, rad o ciorba, o praj'tura cu afine si ma pregatesc sa deschid o BRRC. 

Adica lucrezi pe zero, 30 min alergare + BRRC = 0  :)

Am plecat vineri la un concurs, 1,5 ore de condus cu masina, ajung acolo seara, ploua, caut un loc de cort, ma intorc la masina si constat ca am uitat lantul de la bicicleta acasa cand am demontat-o  sa o bag in masina. Putin a lipsit sa pun bicicleta jos si sa trec cu masina peste ea. M-am dus acasa si am dormit...

Guest
This topic is now closed to further replies.