ovidiu

Topicul frustratilor/Loc de dat cu capul

Recommended Posts

Frustat

Pardon...frustrat:D

• Upvote 1

abia astept sa-mi revina vederea si sa pot sabota in continuare actiunile lui leonte.

..mai krupp!!,,ce sa mai ''sabotezi''...:).nu vezi ca deja au aparut stenogramele convorbirilor lui telefonice!!:D

Imi place topicu asta ... acum nici nu mai trebuie sa ma uit la Mircea Badea in fiecare dimineata , doar trebuie sa citesc ce se mai scrie aici.

PS : inregistrati si convorbirile telefonice si bagatile pe un server , ca asa cu scrisu ... de unde stiu eu ca este adevarat ; poze indecente :D mergeti la vanatoare , vreau inventivitate domnilor

Ovidiu,

daca tot mi-ai mutat postul aici, adu-mi toate mesajele aici, in ordine cronologica. Sa fie clara cauza frustarilor mele. Nu-i frustra pe forumisti de logica mesajelor mele. :mad: Multumesc.

As vrea sa-mi cer scuze lui Florin ca prin mesajele mele "am adus atingere miscarii cicliste din Romania". Totul a plecat de la o regretabila eroare. Incepator fiind, nu am setat cum trebuie ciclometrul. De fapt cifrele postate de mine se refereau la mile/ora. :) Scuze.

Promit sa nu mai dau cu capul pe acelasi topic cu Florin.

big mig-ule, dar bine ai mai regizat trebusoara asta. sau a iesit de la sine.

Ovidiu,

daca tot mi-ai mutat postul aici, adu-mi toate mesajele aici, in ordine cronologica. Sa fie clara cauza frustarilor mele. Nu-i frustra pe forumisti de logica mesajelor mele. :mad: Multumesc.

As vrea sa-mi cer scuze lui Florin ca prin mesajele mele "am adus atingere miscarii cicliste din Romania". Totul a plecat de la o regretabila eroare. Incepator fiind, nu am setat cum trebuie ciclometrul. De fapt cifrele postate de mine se refereau la mile/ora. :) Scuze.

Promit sa nu mai dau cu capul pe acelasi topic cu Florin.

Eu am mutat acel post. Nu are legatura cu Topicul respectiv si inflameaza degeaba discutia intr-un loc nepotrivit. Multumesc de intelegere.

big-mig voia sa spuna ca eu invart in galeata cu laturi a biciclismului bucurestean. am i right?

Ba....din frustrare am bagat toate mesajele userului Legstrong prin filtrul de moderare. Pur si simplu am cedat nervos. :P

Care comenteaza decizia o ia pe coaja.

Mesajele o sa apara dupa ce le verific eu.

popezule, cipilica ti-o dau moca, la urmatoarea intalnire ciclism.ro. o meriti, pentru ca imi esti drag.

ps. pentru necunoscatori, in poza aia pregateam laturile pentru porcul de la casa unde eram cazati la cartisoara. noi cand mergem acolo mai facem si cate ceva pe langa casa.

popezule, cipilica ti-o dau moca, la urmatoarea intalnire ciclism.ro. o meriti, pentru ca imi esti drag.

ps. pentru necunoscatori, in poza aia pregateam laturile pentru porcul de la casa unde eram cazati la cartisoara. noi cand mergem acolo mai facem si cate ceva pe langa casa.

big-mig voia sa spuna ca eu invart in galeata cu laturi a biciclismului bucurestean. am i right?

Al doilea nume al meu e Switzerland.:P

Al doilea nume al meu e Switzerland.:)

• Upvote 1

bine mai pacifistule, cum spui tu.

bine mai pacifistule, cum spui tu.

vai de krupp; prevad ca iar o ia pe coaja.

vai si de "nomenclatorul meseriilor" ramane pt o vreme nebifat/necompletat daca mesajele vor fi filtrate.

vai de tot ce insemna un "hihihihi" sincer in chestiunea asta.

Vai de toate astea.

Oameni buni, indiferent de ce parte ne asezam! A ajuns "forumul nostru" sa stea intr-un singur personaj? De cand buricul pamantului are din nou (al 3-lea, al 4-lea) cont tot stam sa tocam vorbe. Asa e el, nimeni nu a reusit sa-l schimbe si oricat ar incerca nu o sa reuseasca; cine il accepta e ok, cine nu iar e ok.

Din pacate oriunde posteaza apare imediat un "oponent" care-l arde dupa ceafa, el reactioneaza si apoi sarim toti, amici sau adversari.

Pe mine ma amuza titlurile si diplomele lui; daca are si de triplochez (chiar exista asta :P) devin fan.

Hai sa nu-l facem mai important decat este si daca putem sa-i lasam iluzia ca lumea se conduce cu ordine si fluierici sa nu-l contrazicem; e placerea lui.

Cred ca ne gasim cu totii ceva mai bun de facut.

La limita, un poll ar putea lamuri ce si cum. Il vrem sau nu; nu pentru noi toti ci pt el-astfel pricepe unde se pozitioneaza pe ciclism.ro. Voi vota pt el.

vai de krupp; prevad ca iar o ia pe coaja.

vai si de "nomenclatorul meseriilor" ramane pt o vreme nebifat/necompletat daca mesajele vor fi filtrate.

vai de tot ce insemna un "hihihihi" sincer in chestiunea asta.

Vai de toate astea.

Oameni buni, indiferent de ce parte ne asezam! A ajuns "forumul nostru" sa stea intr-un singur personaj? De cand buricul pamantului are din nou (al 3-lea, al 4-lea) cont tot stam sa tocam vorbe. Asa e el, nimeni nu a reusit sa-l schimbe si oricat ar incerca nu o sa reuseasca; cine il accepta e ok, cine nu iar e ok.

Din pacate oriunde posteaza apare imediat un "oponent" care-l arde dupa ceafa, el reactioneaza si apoi sarim toti, amici sau adversari.

Pe mine ma amuza titlurile si diplomele lui; daca are si de triplochez (chiar exista asta :)) devin fan.

Hai sa nu-l facem mai important decat este si daca putem sa-i lasam iluzia ca lumea se conduce cu ordine si fluierici sa nu-l contrazicem; e placerea lui.

Cred ca ne gasim cu totii ceva mai bun de facut.

La limita, un poll ar putea lamuri ce si cum. Il vrem sau nu; nu pentru noi toti ci pt el-astfel pricepe unde se pozitioneaza pe ciclism.ro. Voi vota pt el.

de ce sa mi-o iau bre pe coaja? am spus mereu doar adevarul, jur pe rosu.

tocmai de aia prietenul meu krupp o incasezi tu mereu; prea le spui brusc. Adevarurile (personale) pot fi spuse in multe feluri. Chiar si "ignore" poate fi o afirmatie personala puternica.

Deabea astept sa ne vedem sa facem schimb de cipilici; dau la schimb cipilica asta: Imagine postată