Iully80

Litoral Romania

Recommended Posts

Mamaia - Constanta - Mangalia - Vama Veche - Costinesti  - 5 days 

............................

cum se incarca poze si filmari ??

On 29.08.2017 at 23:28, gibonu said:

1. Poza o deschid cu Paint, si ii dau un '''resize'' de 1200 / 900.

2. Incarc pozele in galeria dedicata de la Google Photos.

3. Deschid galeria in care am pus pozele.

4. Deschid fiecare poza in parte, apoi cu copy - paste direct in topic. Atat, fara "t.jpg" si alte complicatii.

N-am pretentia ca asta este cea mai buna modalitate de a incarca poze pe forum.

@Iully80

Felicitari pentru tura si multumesc pentru disponibilitatea de a povesti tura respectiva.

Insa, povestea unei ture presupune si niste minime explicatii alte fotografiilor postate, nu doar postrare acestora.

Asadar, te rog, da-ne niste scurte explicatii a ceea ce vedem in fotografiile deja postate si ma ocup eu de inserarea explicatiilor alaturi de fotografii.

Multumesc.

P.S. Ultimele 4 fotografii postate nu se vad.

Nu prea sunt vorbaret de fel ... pozele vorbesc de la sine !

topic inchis ...scuze de deranj

@Iully80

Forumul asta are un Regulament aplicabil tuturor membrilor sai. In cazul tau, se aplica art. 20.4

Concret, aruncarea unor poze pe forum, fara niciun fel de explicatie nu este o poveste de tura. Altfel spus, sectiunea asta de forum se adreseaza celor dispusi sa ofere o poveste de tura cu text si poze, nu doar poze.

Pozele le gasesti aici:

Iar filmele aici:

Cele care nu erau vizibile le-am sters.

In cazul in care te rasgandesti si vei deveni mai vorbaret, te rog da un semn pe PM si ma ocup eu de mutare inapoi a pozelor si a filmelor.

Topicul asta mai ramane deschis cateva zile dupa care va fi sters pentru ca in forma actuala nu are nicio legatura cu cicloturismul si cu povestea unei ture.

In final, te rog sa intelegi ca pe forumul asta exista niste reguli care se respecta.

Multumesc.