Ego

Casa in Romania

Recommended Posts

As alege fara echivoc Bucurestiul. 

Doar ca exercitiu, in cazul situatiei in care Bucurestiul nu ar fi disponibil, as alege in urmatoarea ordine: Craiova, Iasi, Targu Mures. 

• Confused 1
  • Sad 1

On 12.12.2018 at 9:04, Trevizes said:

As alege fara echivoc Bucurestiul. 

Doar ca exercitiu, in cazul situatiei in care Bucurestiul nu ar fi disponibil, as alege in urmatoarea ordine: Craiova, Iasi, Targu Mures. 

Mno, pana la urma, din pacate, m-am ales si eu tot cu Bucurestiul. Mi-as fi dorit o casuta in munti, departe de nebunie dar nu a fost sa fie :((

Oricum, dupa 7 luni de cautare pot spunde ca vanatoare de case in Romania este o experienta a naibii de trista. Peste tot cauta sa te minta, sa umfle preturile, case vechi pe care le vand ca noi, case noi facute cu cele mai proaste materiale de pe lume, lume proasta in general care nu are habar ce inseamna imobiliarele. De preturi v-am spus? Unul cerea 100 si ceva de mii pe o casa in Ferentari :)) M-am dus cu un prieten sa vedem despre ce este vorba, de curiozitate https://flatfy.ro/case-de-vanzare-bucuresti-ferentari O darapanatura! Pierdere de vreme totala. Oricum, am luat ceva pana la urma, mai mult pentru ca nu mai rezistam. Cred ca o tin cativa ani, o vand si ma mut in Jamaica naibii!

• Like 1

Ce ți-ai luat până la urmă, daca tot ai deschis subiectul?